Klasyka i glamour

Klasyka i glamour

Właścicielom tego mieszkania zależało na tym, żeby biuro projektowe stworzyło dla nich wnętrze w stylu starej, francuskiej kamienicy. Trzeba przyznać, że wystrój tego mieszkania jest niezwykle elegancki i stonowany. Dominują tutaj biele, szarości. Nie brakuje również złotych akcentów. Pomieszczenia są przestronne. Zachęcają do tego, aby zostać w nich na dłużej.

Ściany i meble pełne sztukaterii

Na pewno doskonale odnajdzie się w nim każdy, kto lubi tego rodzaju dekoracje. Sztukaterie możemy zobaczyć na szafach, ścianach i meblach kuchennym. Dzięki temu, że ściany i meble są w większości przypadków białe, to sztukaterie nie wybijają się na pierwszy plan. W mieszkaniu nie ma żadnych obrazów. Jedynymi dekoracjami są właśnie te wspomniane tutaj sztukaterie, lustra oraz oświetlenie. Bardzo duże wrażenie robią między innymi żyrandole zrobione z kilku szklanych kul.

Klasyka i glamour

Przestronny salon

Najwięcej miejsca w tym mieszkaniu zajmuje salon. Zmieściła się w nim całkiem duża kuchnia w kolorze czystej bieli, stół kuchenny oraz tapicerowane krzesła w odcieniu beżu. Dopełnieniem dla nich jest ogromna, beżowa kanapa, szafka pod telewizor oraz samo TV.

Klasyka i glamour

Sypialnia dla wielbicielki piękna

Ta sypialnia powinna się spodobać każdej kobiecie. Dominuje w niej szarość. Kolorem numer dwa jest biel. Takie połączenie jest nie tylko wyjątkowo stonowane, ale również eleganckie. Mamy tutaj elementy stylu glamour. Są one widoczne między innymi w złotych lampkach nocnych, czy uchwytach od szafy. Bardzo dekoracyjna jest również toaletka. Na pewno można przy niej wykonać niejeden zachwycający makijaż, ponieważ stoi tuż przy oknie. W czasie malowania światło dzienne jest najważniejsze!

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Klasyka z nutką glamour – metryczka projektu

Pracownia: BBHome
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!