Restauracja Tarasowa w Hali Stulecia

Restauracja Tarasowa w Hali Stulecia

Od początku czerwca 2022 roku we wrocławskie Hali Stulecia funkcjonuje Restauracja Tarasowa zaprojektowana przez CUDO Studio. Tym, co sprawia, że ten projekt jest absolutnie wyjątkowy, jest brak ścian i ogromna ilość przeszkleń. Za rozdzielenie przestrzeni odpowiadają wyłączne miętowo- szare zasłony.

Mięsiste kurtyny dzielące przestrzeń

Kurtyny są ustawione prostopadle do przeszkleń. To pozwoliło zachować przepiękny widok na Halę Stulecia. Materiał, z którego wykonano zasłony jest solidny i zarazem elegancki. Dzięki temu, że kurtyny są grube, to nie tylko dzielą przestrzeń, ale również doskonale tłumią dźwięki. To sprawia, że goście w restauracji mogą swobodnie rozmawiać i nie zagłuszają się nawzajem.

Restauracja Tarasowa w Hali Stulecia

Nowoczesne i jednocześnie eleganckie materiały

Inspiracją dla tego projektu były materiały pochodzące z najbliższego otoczenia Hali Stulecia. Miętowo-szare zasłony bardzo ładnie komponują się z kolumnami w złotym kolorze. Są tutaj również płytki z jasnego lastryko ze złotymi drobinkami. Nawiązują one oczywiście do roślin, których jest mnóstwo na Pergoli. Wśród materiałów w tym projekcie nie mogło również zabraknąć drewna w bardzo szlachetnym odcieniu. Ono zawsze wprowadza do wnętrza elegancję. Jest to materiał ponadczasowy, który świetnie komponuje się z różnorodnymi stylami architektury wnętrz.

Restauracja Tarasowa w Hali Stulecia

Restauracja w Hali Stulecia jest jednocześnie bardzo funkcjonalna i nowoczesna. Poszczególne jej strefy zaprojektowano w taki sposób, aby w razie potrzeby było możliwe przearanżowanie układu funkcjonalnego wnętrza. Miło się w tej restauracji przebywa i prowadzi długie rozmowy przy jeszcze dłuższym barze.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza restauracji

Nietypowa restauracja z przeszkleniami – metryczka projektu

Nazwa: Restauracja Tarasowa
Lokalizacja: Polska, Wrocław
Pracownia: CUDO Studio
Zespół projektowy: Tomasz Borowiak, Aleksander Czerwonka-Jabłoński, Anna Wójcik, Daria Cichoń, Magdalena-Zioło, Agata Jaskulska, Alina Pułka, Agnieszka Zawiszewska-Dominiczak, Konstancja Pikul, Justyna Brząkała
Zdjęcia: Migdał STUDIO
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!