Klasyka jest piękna

Klasyka jest piękna

Cała siła tego mieszkania tkwi w prostocie. Nie bez znaczenia jest również to, że we wnętrzu dominują klasyczne kolory i formy. Mamy tutaj naprawdę bardzo dużo bieli, szarości i drewna. Jedynym mocniejszym akcentem jest zieleń w sypialni. To idealna przestrzeń dla miłośników klasycznych trendów w trochę odświeżonej odsłonie.

Jasny i przestronny salon

W salonie uwagę zwraca biała ściana z czarnym akcentem. Możemy podejrzewać, że zostały za nią ukryte szafki i półki. Dzięki temu, właściciele mieszkania mają mnóstwo miejsca do przechowywania. Na dole ściany znajduje się wnęka, która została odcięta za pomocą czarnego koloru. Sama ta ściana jest tak dekoracyjna, że trudno oderwać od niej wzrok. Naprzeciwko ściany stoi klasyczna, szara kanapa. Funkcję stolika kawowego pełni szara pufa z czarnymi frędzlami.

Klasyka jest piękna

Sypialnia jak ze snu

W tej sypialni na pewno można się wygodnie wyspać. Mamy tutaj przestronne, dwuosobowe łóżko tapicerowane w kolorze butelkowej zieleni. Obok niego umieszczono duże lustro stojące w cienkiej czarnej ramce oraz szafkę nocną. Tym, co budzi zainteresowane w tym pomieszczeniu jest tapeta z drzewami, lasem. To wszystko sprawia, że w tym pomieszczeniu można się zrelaksować i spokojnie zasnąć.

Klasyka jest piękna

Bardzo kobieca łazienka

Połączenie bieli i drewna zawsze się obroni, ponieważ jest ponadczasowe. Aby łazienka wydawała się trochę bardziej nowoczesna na podłodze ułożono płytki ze wzorem imitującym marmur. Nowoczesnym akcentem są również złote elementy przy toalecie i szafce łazienkowej. Niesamowitej elegancji temu wnętrzu dodają złote krany oraz wieszaki na ręczniki. To niecodzienne połączenie, ale naprawdę doskonale się prezentuje.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Klasyczne mieszkanie – metryczka projektu

Pracownia: NABOO STUDIO
Zdjęcia: Krzysztof Werema
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!