Luksusowy dom

Luksusowy dom

Ten dom jest jak dzieło sztuki. Wszystko w nim jest tak stylowe i wysmakowane, że aż zapiera dech w piersi. Jeżeli kiedykolwiek mieliśmy wątpliwości, co do tego, czym jest luksus, to patrzenie na dom nad Narwią, jest jego idealną definicją. Luksusowe jest w nim wszystko od materiałów, przez meble, aż do ogromnej przestrzeni. Dom ma aż 1000 m2.

Co znajdziesz w tym domu?

Paweł Jurkiewicz tworząc ten projekt zachował doskonały balans pomiędzy nowoczesnością a klasycznym pięknem. Nowoczesny design przeplata się w nim z innowacyjnymi technologiami i z dziełami sztuki.

Luksusowy dom

Gigantyczny salon

W salonie mamy bardzo duży stół z krzesłami, kanapę, fotele i imponujący telewizor. Podświetlany regał na książki zajmuje całą ścianę. Kolorystyka jest bardzo stonowana. W salonie mamy przede wszystkim biele i beże, które są doskonałym tłem dla dzieł sztuki. Jednak możemy tutaj zapomnieć o klasycznych obrazkach powieszonych na ścianach. Mamy niesamowicie ciekawe rzeźby i wazony ze złota albo z ciemnych materiałów. Musimy przyznać, że wspaniale się one prezentują na tle marmuru. To właśnie marmur jest dominującym materiałem w tej przestrzeni.

Luksusowy dom

Zachęcająca do spędzania wielu godzin w łóżku sypialnia

Możemy mieć wrażenie, że cały ten dom został wręcz stworzony do wypoczynku. Miękkie kanapy i fotele w salonie w połączeniu z wielkim telewizorem, sprawiają, że chciałaby się z tego pomieszczenia nie wychodzić. Chyba, że do sypialni, która jest równie przytulna. W sypialni kolorystyka i materiały pozostały takie same. Projektant zastosował w tym pomieszczeniu bardzo ciekawy trik wnętrzarski polegający na umieszczeniu w nim niesamowicie dużych luster. One jeszcze powiększają i tak przestronną sypialnię.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza luksusowego mieszkania

Domowy luksus – metryczka projektu

Projekt: Paweł Jurkiewicz Studio
Zdjęcia: Pion Studio
Realizacja: 2022 rok
Inwestor: prywatny
Typ budynku: Dom
Lokalizacja: Polska
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!