Biuro Wedel

Biuro Wedel

Pandemia bardzo wiele zmieniła zarówno w naszym życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dużo osób zaczęło pracować w trybie zdalnym. To sprawiło, że biura w tradycyjnym znaczeniu przestały być potrzebne. Dlatego biuro przestało być miejscem do pracy, a bardziej stało się przestrzenią do współdziałania, wymiany myśli, burzy mózgów, czy pracy zespołu. Właśnie z tego powodu firma Wedel zdecydowała się na całkowite wyremontowanie swojego biura i dopasowanie go do aktualnych potrzeb. Dzięki temu, stworzył przestrzeń, która zachęca pracowników do częstszego spotykania się i oderwania od domowych biurek.

Biuro Wedel

Jak obecnie wygląda biuro Wedla?

Gdy oglądamy te wnętrza, to pierwsze, co przychodzi nam do głowy to słowo- przyjazne. Kolory zostały tak ze sobą zgrane, że możemy się poczuć, jak w prawdziwej fabryce czekolady. Wystarczy spojrzeć chociaż na białe ściany świetnie łączą się z jasnym parkietem i instalacjami hydraulicznymi na suficie w kolorze kobaltu. Tę barwę wszyscy przecież doskonale znamy z każdej tabliczki czekolady firmy Wedel.

Natomiast w hallu głównym biura nie mogło zabraknąć symbolu tej firmy, czyli zebry z tabliczkami czekolady i ludzikiem na grzbiecie. Wszystko to powoduje, że każdy odwiedzający to miejsce gość ma szansę wrócić do dzieciństwa.

Dla marki Wedel najważniejsi są oczywiście pracownicy. Właśnie dlatego zdecydowała się ona na przeprowadzenie badań ankietowych. Zadaniem zatrudnionych w tym miejscu osób było określenie, co jest dla nich najważniejsze w czasie pracy w biurze. Wymieniali oni między innymi możliwość spotkania się ze współpracownikami, wypicia dobrej kawy lub skorzystanie z urządzeń biurowych. Właśnie dlatego powstał dla nich specjalny kącik kawowy, który przypomina prawdziwą kafeterię.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura Wedel

Nowe biuro Wedla – metryczka projektu

Źródło: mat. Prasowy
Realizacja: 2022 rok
Inwestor: prywatny
Typ budynku: biuro
Lokalizacja: Polska
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!