HOT

 • sdsd

  Niebiańska siedziba Skypa

  dodano: 26-09-2011r.

  Zwyczajne wnętrza nie pasują do twórców nadzwyczajnych rozwiązań komunikacyjnych. Skype to rewolucyjne medium, które umożliwia przekaz informacji tekstowych, plików, ale przede wszystkim obrazu i...

  czytaj
 • sdsd

  Ekspoze w studiu telewizyjnym

  dodano: 26-09-2011r.

  Futurystyczne linie,aerodynamiczne kształty i pofalowane formy.Taki jest stół Ekspoze zaprojektowany dla studiów telewizyjnych przez tureckie biuro Nuvist Architecture & Design z Istambułu.

  czytaj
 • sdsd

  Nagrody Dobry Wzór 2011

  dodano: 23-09-2011r.

  Jury tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego,już po raz 18-sty przyznało nagrody najlepiej zaprojektowanym produktom na polskim rynku.

  czytaj
 • sdsd

  Mity i slumsy

  dodano: 22-09-2011r.

  Postacie z mitów i baśni ludowych, szklane oczy i stare widokówki. A obok nich – brazylijskie fawele. Tę zaskakującą mieszankę można znaleźć w otwartym 1...

  czytaj
 • sdsd

  Skandynawska nostalgia

  dodano: 22-09-2011r.

  W zaciszu szwedzkiej miejscowości Österlen powstał letni dom będący kombinacją skandynawskiej tęsknoty za prostotą i schronienia dla miejskich uciekinierów.

  czytaj
 • sdsd

  Pomarszczone iglo

  dodano: 21-09-2011r.

  Wnętrze zimowego kompleksu narciarskiego w Shemshak niedaleko Teheranu,zainspirowane zostało kształtem iglo i śnieżnym krajobrazem pobliskich gór.

  czytaj
 • sdsd

  Kreatywność po duńsku

  dodano: 21-09-2011r.

  Wnętrze departamentu rozwoju firmy Lego w duńskim Billund,to przede wszystkim funkcjonalność i przyjazne środowisko do pracy. Projektem zajęła się duńska para designerów Rosan Bosch i...

  czytaj
 • sdsd

  Biomorficzne kształty

  dodano: 20-09-2011r.

  Wnętrze centrum energii odnawialnej Qu.e.en na obrzeżach włoskiej Parmy,przypomina oblaną bielą futurystyczną instalację,która ma podkreślać głowne atrybuty firmy,czyli czystość wytwarzanej energii i pewną niewinność.

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrze jak dżungla

  dodano: 20-09-2011r.

  Gąszcz paproci,begonii i filodendronów wypełnia wnętrze sklepu Replay w Barcelonie.Architekci z Vertical Garden Design zaprojektowali pomieszczenie zanurzone w zieleni.

  czytaj
 • sdsd

  London Design Festival

  dodano: 08-09-2011r.

  W dniach 17-25 września odbędzie się Londyński Festiwal Designu,czyli London Design Festival. Festiwal organizowany jest od 2003 roku w Wielkiej Brytanii. Nosi miano jednej z największych...

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!