HOT

 • sdsd

  Wnętrza z odzysku

  dodano: 19-10-2011r.

  Budynki nie są produktami jednorazowego użytku. Trudno je po prostu wyrzucić, kiedy skończy się ich 'termin przydatności'. Poza tym, w czasach kryzysu ekonomicznego i ekologicznego...

  czytaj
 • sdsd

  Tajska prostota

  dodano: 19-10-2011r.

  5 minut spacerem od londyńskiej stacji Old Street, powstała uliczna restauracja z tajską kuchnią pod nazwą GRAB.Projektem zajął się zespół Mansikkamäki+JOY.Wnętrze nawiązuje do kultury ulicznej...

  czytaj
 • sdsd

  Obskurne muzeum

  dodano: 18-10-2011r.

  W lizbońskim Muzeum Designu i Mody atmosfera daleka jest od typowych muzealnych wnętrz. Goły beton, surowa cegła i ściany 'straszące' ubytkami, a do tego część...

  czytaj
 • sdsd

  Stalowa mozaika

  dodano: 17-10-2011r.

  Eksperymenty z tworzywem mogą prowadzić do różnych skutków.Przykładem konstruktywnego wykorzystania materiału jakim jest stal,jest projekt Mozaika Lui Kawasumi.

  czytaj
 • sdsd

  King Kong u fryzjera

  dodano: 17-10-2011r.

  W Birmingham powstał salon fryzjerski Adee Phelan,słynnego fryzjera brytyjskich celebrytów,który łączy w sobie kicz pop-artu,meble vintage i wielkomiejski styl nowoczesnych przestrzeni.

  czytaj
 • sdsd

  Wyrzeźbione przez wodę

  dodano: 17-10-2011r.

  Płynne linie, miękko wijące się ściany, obłe formy. Każdy element wnętrza nowego salonu wystawowego firmy Roca w Londynie wygląda, jakby został wyrzeźbiony przez wodę.

  czytaj
 • sdsd

  Zielona przystań

  dodano: 14-10-2011r.

  W Sao Paulo,największym mieście gorącej Brazylii,powstało wnętrze dla architekta wykonane przez architekta.Wenezuelski projektant Pedro Useche swoją rezydencję umieścił w ekskluzywnej dzielnicy Morumbi,niedaleko słynnych faveli Paraisópolis.

  czytaj
 • sdsd

  Podniebny lot

  dodano: 14-10-2011r.

  Londyńska agencja Priestmangoode podjęła się zaaranżowania wnętrza nowego boeinga A380 linii Lufthansa.Studio zaprojektowało wnętrza klasy biznes i ekonomicznej.

  czytaj
 • sdsd

  Trzy kolory

  dodano: 14-10-2011r.

  Biały, żółty i czarny. Te trzy kolory wystarczyły, by nadać wnętrzu biura agencji modelek Lexington Avenue w Walencji niepowtarzalny, zapadający w pamięć charakter.

  czytaj
 • sdsd

  Kalejdoskop, wieżowce i starożytny Rzym

  dodano: 13-10-2011r.

  Edukacja dzieci w Hong Kongu odbywa się pod ogromną presją. Dlatego, projektując centrum edukacyjne dla najmłodszych, architekci z pracowni XSS postanowili stworzyć miejsce przyjemne...

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!