Pierwsze w Polsce Less Waste Office to biuro, które zostało zaprojektowane w około 80% z materiałów odzyskanych, ekologicznych i z recyklingu.
czytajTrzypoziomowe mieszkanie w centrum Krakowa zaaranżowane zostało w eleganckim i wysmakowanym stylu. Sprawdź
czytajW Ostrowie Lubelskim można dostać prawdziwego zawrotu głowy! Czarne prążki i turkusowe neony poprzecinały ściany nowego salonu fryzjerskiego.
czytajZobacz butelkową zieleń we wnętrzach, którą wykorzystali architekci z pracowni KAEL Architekci.
czytajW tej aranżacji główną rolę odgrywa pudrowy róż, a jego wiernym towarzyszem jest łagodny odcień zieleni. Sprawdź
czytajPołożony w pobliżu Parku Kościuszki w Krakowie apartament urzeka ciepłą, bezpretensjonalną atmosferą. Sprawdź.
czytajNowa realizacja biura A8 ARCHITEKTURA Piotr Lewandowski – wnętrze restauracji Bombaj Masala Praga Tapas&Bar – to wnętrze rozświetlone blaskiem Indii. Sprawdź
czytajMinimalistyczne wnętrze mieszkania w Kielcach ubrane zostało w naturalne, stonowane barwy.
czytajNowoczesny styl mieszkania na Nowych Kolibkach w Gdyni to efekt pracy architektów z pracowni Kowalczyk-Gajda Studio Projektowe. Zobacz wnętrze.
czytajOtwarta przestrzeń biura Papaya Films z okrągłą klatką schodową to pomysł architektów z pracowni Moszczyńska Puchalska Studio Architektury. Sprawdź.
czytaj