Apartamenty na wynajem na Chlebovej

Apartamenty na wynajem na Chlebovej

Wnętrze apartamentu na Chlebovej w Gdańsku zostało zaprojektowane przez pracownię MA concept. Dominują w nim kolory ziemi. Apartament zaprojektowano w taki sposób, aby był jednocześnie nowoczesny i ponadczasowy. Łączna powierzchnia mieszkania to 40 metrów kwadratowych.

Sypialnia z ciekawymi płytkami

Pierwszym, rzucającym się w oczy akcentem w sypialni są małe, wąskie płytki nad łóżkiem. Mają one kolor jasnego brązu. Natomiast cała dolna część ściany jest wyłożona tapicerowanymi płytami w kolorze beżu. Dzięki nim, można się wygodnie wyspać na łóżku lub poczytać książkę. W sypialni znajduje się również przestronna szafa z ogromnym lustrem. Uwagę zwracają również lampy. Wiszące kinkiety kończą się kulą i podłużnym kształtem. Są wykonane z tworzywa imitującego kamienie. Po obu stronach łóżka są okrągłe szafki nocne w kolorze białym. Na ścianie wisi okrągłe lustro z czarnym obramowaniem. Sypialnię od części wypoczynkowo-kuchennej oddzielają drzwi z plexi.

Apartamenty na wynajem na Chlebovej

Kuchnia w odcieniach zieleni

W kuchni nietypowym akcentem jest marmur w kolorze butelkowej zieleni. Można go zobaczyć na przykład na wyspie kuchennej, czy nad zlewem. Bardzo ładnie łączy się on z zabudową kuchenną w kolorze jasnej szarości. Dla wygody szafki kuchenne mają proste uchwyty. Ciekawym dodatkiem do wyspy są krzesła w odcieniu czekolady. Mają prosty kształt i nie dominują nad marmurową wyspą kuchenną.

Oświetlenie w kuchni swoim kształtem nawiązuje do lamp w sypialni. Natomiast niewielka sofa w odcieniu zieleni jest nawiązaniem do marmurowych akcentów. Wszystko jest ze sobą bardzo spójne.

Apartamenty na wynajem na Chlebovej

Minimalistyczna łazienka

Na tych 40 metrach kwadratowych znalazło się również miejsce na łazienkę. Kolory i materiały są bardzo podobne do tych, w pozostałych częściach mieszkania (złoto, zielony marmur, biel). Łazienka jest bardzo nowoczesna i minimalistyczna. 

Zobacz galerię zdjęć wnętrza apartamentu

Apartament w Gdańsku – metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatne, apartament
Inwestor: NDI Development
Lokalizacja: Gdańsk
Projekt: Joanna Maciejewska Ma concept
Zdjęcia: Natalia Klimza
Rok: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!