Mieszkanie z kuchnią w kolorze blue

Mieszkanie z kuchnią w kolorze blue

Apartament na Wilanowie zajmuje powierzchnię aż 150 metrów kwadratowych. Jest przeznaczony dla rodziny z dwójką dzieci. Projekt stworzyło warszawskie biuro projektowe WZ Studio. We wnętrzu połączono styl nowoczesny z ciekawym zestawieniem kolorów. Potwierdzeniem tego jest na przykład kuchnia w wyjątkowo interesującym odcieniu niebieskiego. Dodane do szafek złote uchwyty sprawiają, że zabudowa kuchenna jest elegancka i bardzo kobieca. Barwa szafek w kuchni jest bardzo podobna do koloru roku 2022 – Very Peri. Co jeszcze zaskakuje w tym projekcie? Aby się tego dowiedzieć przeczytaj artykuł do końca.

Niestandardowa, niebieska zabudowa kuchenna

Apartament na Wilanowie jest bardzo przestronny i znajduje się w nim kilka ciekawie urządzonych pomieszczeń. Jednak nic nie jest w stanie odwrócić uwagi od kuchni. W końcu ona powinna być sercem domu. W tym przypadku zdecydowanie tak się stało. Kuchnia zbliżona do aktualnego koloru Pantone 2022 Very Peri, to jedno.

Jednak nie można tutaj zapomnieć o posadzce, która też zdobywa uznanie. Płytki na podłodze zostały ułożone w taki sposób, że do złudzenia przypominają dywan. Szare płytki imitujące kamień znalazły się również w salonie. Zrobiona z nich bordiura chroni drewniany olejowany parkiet przed ewentualnymi zniszczeniami, czy trwałymi zabrudzeniami.

Mieszkanie z kuchnią w kolorze blue

Salon zgodny z potrzebami domowników

W salonie wzrok przyciąga duży narożnik w kształcie litery U. Znajdzie się w nim miejsce dla wszystkich członków rodziny. Salon dzieli się na strefy: jadalnianą, wypoczynkową i do przechowywania. Można tutaj podziwiać minimalistyczną zabudowę, która ciągnie się aż do sufitu. Na frontach znajduje się sztukateria, którą projektanci zastosowali również w pozostałych wnętrzach. Uzupełniają je złote uchwyty. Bardzo podobne można zobaczyć na frontach zabudowy kuchennej.

Mieszkanie z kuchnią w kolorze blue

Łazienka z bardzo oryginalnym sufitem

Niestandardowym rozwiązaniem jest łazienka z nietypowym zielonobutelkowym sufitem. W tym pomieszczeniu okno jest w mało funkcjonalnym miejscu i sufit skutecznie pozwala mi o tym zapomnieć. Łazienka jest elegancka, dzięki takim materiałom jak: marmur, złote detale i sztukaterie.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Stylowy apartament pełen koloru – metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatne, apartament
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: Wilanów, Warszawa
Projekt: WZ Studio
Zdjęcia: Pion Poziom
Rok: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!