Międzynarodowe warsztaty projektowe Mood for wood

Międzynarodowe warsztaty projektowe Mood for wood

Mood for wood to międzynarodowe warsztaty projektowe dla studentów oraz młodych projektantów zainteresowanych faktyczną realizacją swoich pomysłów. Podczas warsztatów studenci przy pomocy uznanych architektów i projektantów z całego świata oraz doświadczonych stolarzy projektują oraz samodzielnie wykonują meble miejskie dla wybranych społeczności lokalnych. To właśnie etap projektowania - przy pomocy narzędzi partycypacyjnych - wyróżnia projekt Mood for wood spośród podobnych warsztatów studenckich. Uczestnicy nie tylko realizują samodzielnie meble - ale decydują także całkowicie o ich formie.  Pracują nad konkretną lokalizacją, spotykają się z użytkownikami przestrzeni, poznając ich potrzeby oraz problemy danego miejsca. Aby zrealizować projekt  są zobligowani do uzyskania akceptacji swoich pomysłów u odbiorców, następnie na podstawie opracowanego kosztorysu składają zamówienie na określone materiały,  z których własnoręcznie budują drewniane meble lub instalacje.

W roku 2022 odbędą się dwie edycje warsztatów  w Poznaniu oraz w Cieszynie.

EDYCJA POZNAŃ - Let’s play

(21.07-1.08.2022)

Let's play to hasło 10 edycji międzynawowych warsztatów Mood for wood , która odbędzie się w lipcu w Poznaniu. Uczestnicy warsztatów będą projektować oraz własnoręcznie wykonywać meble dla odbiorców "Dziecińca pod Słońcem".

Międzynarodowe warsztaty projektowe Mood for wood

EDYCJA CIESZYN - Revival

(11-22.08.2022)

Revival pod tym hasłem studenci z Polski, Czech, Węgier i Słowacji pracować będą w tym roku w sierpniu w Cieszynie. Codzienne zmagania z zanieczyszczonym powietrzem, wzrostem temperatur i brakiem dostatecznej ilości zieleni sprawiają, że dzika przyroda w mieście staje się ostatnią oazą w miejskim wymiarze. 

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane będą poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej wydarzenia. Można zgłaszać się do 1 czerwca 2022r. 

Warsztaty są płatne.

Organizatorzy:
SARP Poznań, Stowarzyszenie Punkt Wspólny

Więcej informacji o międzynarodowych warsztatach na stronie internetowej: moodforwood.com

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!