Koncert charytatywny, aukcja dzieł sztuki "Jest nas wielu"

Koncert charytatywny, aukcja dzieł sztuki "Jest nas wielu"

Koncert charytatywny i aukcja dzieł sztuki odbędzie się 9 kwietnia 2022, o godz. 18:00,  w Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy" przy ul. Indiry Gandhi 9 (przy stacji metra Imielin).

Patronat Honorowy - Ambasador Ukrainy, Andrij Deszczycia, Ambasada Ukrainy w Warszawie.

Wystąpią: Stanisław Soyka, Aga Zaryan i Michał Tokaj, Olena Leonenko, Agnieszka Suchora, Agata Buzek, Czerwony Tulipan, Grzech Piotrowski, Tamara Behler Retro Band.

Prowadzenie: Artur Andrus

Wszyscy występujący artyści zrzekli się honorariów.

Autorzy prac podarowanych na aukcję: Jan Młodożeniec, Adam Myjak, Andrzej Dudziński, Antoni Pastwa, Magdalena Shummer-Fangor, Ewa Lasek, Paweł Górski, Weronika Naszarkowska-Multanowska i inni.

Na aukcji zostaną wystawione także inne wartościowe przedmioty, m.in. książki Olgi Tokarczuk z podpisem autorki, oryginalne tablice z rękopisem Adama Zagajewskiego, audiobook z podpisem Wojciecha Pszoniaka, vouchery weekendowe do kilku hoteli w Polsce, bilety do teatru Ateneum, bilety do filharmonii, siodło Krzysztofa Kowalewskiego, semestr nauki hiszpańskiego w szkole językowej El Puerto w Warszawie i inne.

Zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz Ukrainy za pośrednictwem Polskiej Akcji Humanitarnej. Część funduszy zamierzamy przeznaczyć na działania oddolnie stworzonego Centrum Wsparcia Koordynacji, którego główną misją jest wsparcie wspierających.

Chcemy wesprzeć działania aktywizacyjne i edukacyjne, które skierowane będą do uchodźczyń i uchodźców z Ukrainy, którzy zostaną w Polsce. Aukcja internetowa rozpocznie się 10 dni wcześniej i będzie dostępna w internecie na stronie domu aukcyjnego Artbidy.

Ponadto w dniu i w czasie koncertu będzie dostępna na żywo w technologii live streaming.

Bilety są dostępne w UCK "Alternatywy" oraz on-line: bilety.pl

Organizatorzy: UCK "Alternatywy", KRAB Music & Events, Ursa Consulting, Kolonia Artystyczna, Dom Aukcyjny Artbidy.

Jesteśmy Patronem medialnym wydarzenia.

Koncert "Jest nas wielu"

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!