Klasyka w nowej odsłonie

Klasyka w nowej odsłonie

Ten projekt pokazuje, że klasyka w połączeniu z designerskimi dodatkami sprawdzi się w każdej sytuacji. Biuro STADA Poland jest przytulne, przestronne i nie przeładowane niepotrzebnymi elementami aranżacji wnętrz. Można tutaj spokojnie i wygodnie pracować, bez zbędnych rozpraszaczy.

Prosta recepcja z zachwycającą tapetą naścienną

Recepcyjna lada została pokryta drobną siatką stalową w kolorze czarnym. Siatka jest podświetlana, co wygląda bardzo nowocześnie i wpisuje się w obecnie królujące trendy. Za recepcją znajduje się ściana wyłożona materiałem imitującym drewno. Mamy na nim również sztukaterię, która dodaje mu klasy i skutecznie ociepla wnętrze.

Warto tutaj wspomnieć również o tym, że nie byłoby zachęcającej do wejścia recepcji, gdyby nie bujne i przyciągające spojrzenia rośliny doniczkowe. Na gości, którzy muszą przez chwilę poczekać na swoją kolej czekają dwa skórzane fotele w kolorze karmelu. Ten kącik spodoba się, w szczególności wszystkim tym osobom, które lubią nowości. Za fotelami jest cała ściana pokryta mchem architektonicznym. Nie dość, że wspaniale się on prezentuje, to dodatkowo nie trzeba go podlewać.

Klasyka w nowej odsłonie

Jak wygląda część biura przeznaczona dla pracowników?

Korytarze w biurze to czysta klasyka. Mamy tutaj szarą wykładzinę, trochę szkła, a dominującym kolorem jest oczywiście biel. Kuchnia bardzo mocno nawiązuje do przestrzeni recepcyjnej. Występujące w niej elementy to drewniany aneks kuchenny, stół, żółto- czarne krzesła oraz beton architektoniczny na ścianach.

W sali konferencyjnej znajdują się zwykłe, czarne fotele biurowe oraz biały stół. Jednak to pomieszczenie nie jest nudne dzięki bardzo stylowej lampie wiszącej. W każdym pomieszczeniu klasyka jest przełamana przez chociaż jeden taki dodatek.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura 

Styl klasyczny z drobnym twistem – metryczka projektu

Typ wnętrza: publiczne, biuro
Lokalizacja: Warszawa
Projekt wnętrza: The Design Group
Rok: 2021 (listopad)
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!