Nowoczesny styl art deco w biurze

Nowoczesny styl art deco w biurze

W budynku Warsaw Financial Center w Warszawie znajduje się siedziba biura Mid Europa Parnters. Zajmuje ono powierzchnię 500 metrów kwadratowych. Aranżacja wnętrz jest wyjątkowo nowoczesna. Została przełamana elementami art deco. Nieoczywiste materiały przeplatają się z kolorami i tworzą coś wspaniałego.

Jakie materiały wykorzystano w projekcie?

Z pewnością są to materiały kojarzące się z elegancją o bardzo wysokiej jakości. Możemy wśród nich wymienić między innymi: spiek kwarcowy, welur, fornir czy lastryko. Na ścianach znajdują się takie materiały, jak: spiek, welur, beton, fornir czy sztukateria. Wszystkie elementy w tym projekcie bardzo ciekawie ze sobą harmonizują. Natomiast dobrze dobrane kolory, takie jak na przykład szarości, czy granaty powodują, że przestrzeń jest przytulna.

Nowoczesne art deco w biurze

Ciekawa recepcja

Mebel recepcyjny posiada pionowe boniowanie. Stoi na delikatnych stopach, które łączą się z lustrzanym cokołem. Natomiast szafa za recepcją ma pozłacane uchwyty oraz fronty z filcu. Za recepcją znajduje się ściana z marmuru oraz rośliny, które ocieplają przestrzeń. Ciekawym elementem są również lampy wiszące. Złoto łączy się w nich z bardzo modnym kształtem kul.

Nowoczesne art deco w biurze

Jak wygląda przestrzeń kuchenna?

Natomiast w kuchni znajdują się blaty z kamienia lastryko fronty ze szkła ornamentowego. Gdy się je podświetli, to prezentują się naprawdę zjawiskowo. W salach konferencyjnych znajdują się drewniane, akustyczne sufity. Ciekawym elementem jest również nowoczesny system AV.

Na sam koniec warto jeszcze dodać, że każda sala konferencyjna ma swój niepowtarzalny klimat. Jedne są bardziej przytulne, a drugie reprezentacyjne. Łączy je to, że są interesujące i zrealizowane z bardzo dużym wyczuciem smaku.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Biuro ze złotymi akcentami – metryczka projektu

Typ wnętrza: publiczne, biuro
Powierzchnia: 500 m2
Lokalizacja: Warszawa
Projekt wnętrza: BIT Creative
Rok: 2021 (maj)
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!