Mieszkanie w stylu Japandi

Mieszkanie w stylu Japandi

Musimy tutaj uczciwie przyznać, że kiedyś nie było takich możliwości. Mieszkanie urządzanie pod okiem architekta było luksusem przeznaczonym wyłącznie dla najbogatszych. Dziś więcej osób może sobie pozwolić na skorzystanie z tego rodzaju usługi. To właśnie dzięki temu, możemy podziwiać tak nietuzinkowe projekty jak mieszkanie w Gdańsku w stylu Japandi. Maksymalnie eleganckie, praktycznie i jednocześnie egzotyczne. Koniecznie obejrzyj je wspólnie z nami!                                     

Mieszkanie pod wynajem

Wnętrze w stylu Japandi dosłownie zachwyca. Na pewno właścicielowi jeszcze przez długie lata nie zabraknie chętnych, aby w nim sobie trochę pomieszkać. Styl japandi jest nowością na polskim rynku. Skutecznie łączy w sobie funkcjonalność, elegancję i nowoczesność. Zobacz, czym on się dokładnie charakteryzuje.       

Mieszkanie w stylu Japandi

Co to jest styl Japandi?

Ten styl urządzania wnętrz jest wspaniałą kompilacją minimalizmu, stylu skandynawskiego, nowoczesnego. Dominują w nim stonowane kolory. W tym projekcie znajdziemy przede wszystkim szarości oraz beże. Nie brakuje tutaj również naturalnego drewna. Jest ono widoczne głównie w zabudowie kuchennej oraz na stoliku w jadalni. Ciekawym elementem jest szaro-biało granatowa zabudowa kuchenna. Jej górna część jest całkowicie biała.

W mieszkaniu w Gdańsku zdecydowana większość mebli została wykonana z drewna albo z materiałów o jego kolorze. Drewno to również parkiet ułożony w jodełkę. Następnym obiektem drewnianym są pionowe lamele w gabinecie oraz drewniane krzesła w jadalni. Natomiast dodatki w tym mieszkaniu są minimalistyczne i występują w niewielkich ilościach. 

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Mieszkanie idealne dla wielbicieli Japonii – metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze prywatne, mieszkanie
Projekt: Butterfly Studio
Lokalizacja: Gdańsk
Rok: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!