Romans loftu ze Skandynawią

Romans loftu ze Skandynawią

Biuro Vastint ma powierzchnię około 800 metrów kwadratowych. Mieści się w centrum biznesowym w Warsaw Business Garden. Dwa najważniejsze wyznaczniki tego projektu architektonicznego to ergonomia i komfort.

Najwyższej jakości materiały wykończeniowe

Biuro musi być wizytówką każdej firmy. W tym przypadku jest nią w stu procentach. We wnętrzu możesz zobaczyć bardzo wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Mam tutaj na myśli między innymi: chłodny beton, czarną stal, drewno. Wszystkie te elementy bardzo ocieplają i przełamują intensywnie zielone rośliny. Dzięki temu można było połączyć ze sobą ogień i wodę, czyli styl skandynawski i loftowy. Pierwszy ociepla każde pomieszczenie i sprawia, że czujesz się jak w domu. Natomiast drugi dodaje przestrzeniom pazura.

Wnętrza doskonale uzupełniają designerskie meble oraz stonowane kolory. Ciekawe elementy w tym biurze to między innymi: szklane ścianki działowe, dekoracje ścienne i sufitowe, wielopoziomowe instalacje.

Romans loftu ze Skandynawią

Funkcjonalność i ergonomia- idealna przestrzeń do pracy

Wnętrza w tym biurze są funkcjonalne, ergonomiczne i pobudzają kreatywność. Przestrzeń została podzielona na wiele stref roboczych, półprywatnych oraz sal konferencyjnych. Biuro jest zaprojektowane w taki sposób, aby bardzo dobrze sprawdzało się na co dzień zarówno do wykonywania obowiązków zawodowych, jak i do zacieśniania więzi między pracodawcami.

Niezwykle ciekawym zabiegiem zastosowanym przez biuro projektowe jest połączenie stylu loftowego z kolorowymi elementami. Dzięki temu, jedne przestrzenie są bardziej industrialne, a inne mniej. Pracodawcy mogą sobie wybrać, w jakich wnętrzach najlepiej im się współpracuje. Na plus jest też możliwość szybkiej zmiany układu funkcjonalnego.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Loftowo- skandynawskie biuro- metryczka projektu

Typ wnętrza: publiczne, biuro
Powierzchnia: 800 m2
Lokalizacja: Warszawa
Projekt wnętrza: BIT Creative
Rok: 2020 (lipiec)
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!