Jasne i przestronne biuro CEDC International

Jasne i przestronne biuro CEDC International

Ta ultra nowoczesna przestrzeń biurowa jest inspirowana krystaliczną, źródlaną woda oraz kostkami lodu. Widać to dosłownie w każdym elemencie wystroju oraz w dodatkach.

Zachwycająca i imponująca recepcja

Kolor biały i szkło to dwa elementy dominujące w tej przestrzeni. W oczy rzuca się lada recepcji w kolorze białym, ze szklanym blatem oraz z podświetleniem na dole. Nad recepcją znajduje się żyrandol z mnóstwem kryształków.

Tuż obok recepcji znajduje się witryna, która bardzo mocno nawiązuje do branży, w której działa firma CEDC International. Przeszklenia w tej witrynie są w kształcie butelek. Możesz przez nie zobaczyć mnóstwo butelek z alkoholem. Dla przypomnienia dodamy tylko, że marka CEDC International specjalizuje się w produkcji win i napojów alkoholowych. Ten motyw przewija się również na jednej ze ścian.

Sporo jesteśmy już przy holu, to jest jedna część, która wydaje się o wiele cieplejsza. Mamy tutaj na myśli kącik dla gości. Stoją w nim dwa fotele w kolorze beżowym. Towarzyszy im niewielka pufa w szarym odcieniu. Nad tą częścią wisi kilka lamp z białego szkła, dających ciepłe światło.

Jasne i przestronne biuro CEDC International

Niecodzienna sala konferencyjna

W sali konferencyjnej nadal jest bardzo nowocześnie, ale już o wiele cieplej. Mamy tutaj drewniane stoły, miękkie szare i beżowe fotele oraz ścianę pokrytą lamelkami. Jednymi zimnym elementem jest oświetlenie. Lampy wiszące mają kształt okręgów. Są bardzo eleganckie, a jednocześnie minimalistyczne.

Na sam koniec wspomnimy jeszcze o części kuchennej. Mamy w niej szafki z geometrycznymi frontami 3D. Przestrzeń nad zlewem jest bardzo nietypowo oświetlona. Lampę zastępują podświetlane linie. W tej części znalazł się również biały zlew z kranem w tym samym kolorze oraz ekspres ciśnieniowy.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Biało- szklane biuro – metryczka projektu

Typ wnętrza: publiczne, biuro
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: Warszawa, Polska
Zdjęcia: FOTOMOHITO
Pracownia: Trzop Architekci
Rok: 2020/2021
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!