Restauracja Miramare Food & Good

Restauracja Miramare Food & Good

Aranżacja restauracji Miramare Food & Good, którą zaprojektowali architekci z pracowni 370 Studio, nie bez powodu mocno nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu.

Pierwszorzędna lokalizacja

Restauracja Miramare Food & Good mieści się na parterze XIX-wiecznego pensjonatu, tuż przy molo i głównej promenadzie Międzyzdrojów. O lepszej lokalizacji trudno marzyć. Jednak gości spragnionych rozkoszy podniebienia można przyciągnąć nie tylko dobrą kuchnią, ale i wyśmienitym wnętrzem. Główną inspiracją do stworzenia go stało się najbliższe otoczenie i śródziemnomorskie menu.

Restauracja Miramare Food & Good

Błękit, biel i drewno

We wnętrzu dominują jasne kolory (głównie biel) i wyraziste niebieskie akcenty. Morski błękit widać nie tylko za oknami, ale i w środku restauracji Miramare. Zawitał tu w różnych odcieniach i znalazł się m.in. na siedziskach krzeseł czy obiciu wyspy barowej, która została ustawiona na osi zabytkowych arkad. Jego chłód doskonale ocieplają drewniane okładziny na ścianach i stoły. Drewno imitują także płytki na podłodze (ułożone w towarzystwie posadzki przypominającej dziewiętnastowieczne mozaiki).

Restauracja Miramare Food & Good

Klimatyczne dodatki

Dopełnienie całości stanowią dodatki takie jak naturalna zieleń roślin doniczkowych, figurki koników morskich czy czarne poduszki na długim narożniku. Niezwykle klimatycznie wyglądają też efektowne girlandy żarówek w stylu loft i ozdobne tuby sufitowe nad barem.

Zobacz galerie zdjęć wnętrza restauracji

Restauracja Miramare w Międzyzdrojach – metryczka projektu

Typ realizacji: wnętrze restauracji
Pracownia: 370  Studio 
Realizacja: 2020
Lokalizacja: Międzyzdroje
Zdjęcia: Damian Żurawski
Opracowanie: Aleksandra Bączek

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!