Showroom Decoroom we Wrocławiu

Showroom Decoroom we Wrocławiu

Shoowroom we Wrocławiu to takie miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto jest na etapie urządzania własnych czterech kątów. Możesz tutaj na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają zrealizowane projekty wnętrz, łącznie z materiałami wykończeniowymi oraz wyposażeniem.

Showroom we Wrocławiu

Showroom Decoroom to studio pokazowe pracowni projektowej, która ma za sobą ponad 300 realizacji. Misją tej firmy jest kompleksowe świadczenie usług. Od projektu do jego realizacji. Pierwszy showroom tej pracowni znajduje się w Warszawie. Drugi powstał we Wrocławiu. Klienci mogą w nim zobaczyć gotowe projekty, materiały wykończeniowe i skonsultować się z projektantem wnętrz.

Showroom Decoroom we Wrocławiu

Jak wyglądają przestrzenie ekspozycyjne?

Showroom we Wrocławiu zajmuje 260 m2. Strefa z materiałami wykończeniowymi jest wspólna niezależnie od wybranego przez klienta pakietu. Materiały zostały podzielone na kategorie. Dzięki temu, klienci mogą zobaczyć wszystkie interesujące ich produkty. W showroomie jest dużo światła dziennego. Zostało ono połączone z lampami o zmiennej temperaturze barwowej. To pomaga klientów w wybraniu odpowiednich materiałów wykończeniowych. Taki styl przestrzeni jest rzadko stosowany w podobnych przestrzeniach eskpozycyjnych. Na suficie widnieje - ostatnio bardzo modny - beton. Dzięki jego zastosowaniu wnętrza są nowoczesne i ponadczasowe. Ponadto użycie czarnych elementów wyposażenia wnętrz - potęguje ten efekt. 

W shoowroomie klienci mogą obejrzeć podłogi, płytki, ceramikę, armaturę. Warte uwagi są również gotowe ekspozycje, które stanowią jednocześnie przykładowe realizacje. Wokół przestrzeni ekspozycyjnej są wydzielone pomieszczenia przypominające mieszkania o różnym standardzie wykończenia. Można tutaj zobaczyć przykładowe kuchnie, meble wolnostojące oraz oświetlenie dekoracyjne. Poszczególne przestrzenie są od siebie oddzielone przeszkleniami, aby zapewnić prywatność oglądającym je osobom. Przestrzenie zostały zrealizowane w różnorodnych stylach architektonicznych.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza showroomu

Przestrzeń ekspozycyjna we Wrocławiu – metryczka projektu

Typ wnętrza: publiczne, showroom
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: Wrocław, Polska
Pracownia: arch. Joanna Węgłowska
Pracownia: Decoroom
Opracowanie: Marlena Kopacz
Zdjęcia: Stan Zajączkowski

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!