Żabka Polska – zielone biuro

Żabka Polska – zielone biuro

Biuro Żabka Polska znajduje się w Poznaniu. Jest bardzo nowoczesne, a wystrój wnętrz mocno nawiązuje do logo marki. Wiele rozwiązać zostało wdrożonych specjalnie na potrzeby tego projektu. Jednocześnie mimo tak dużej ilości zieleni to wnętrze nie przytłacza. Pewnie dlatego, że zostało w nim wykorzystanych mnóstwo odcieni zieleni, które są również przeplatane różnymi innymi bardziej neutralnymi kolorami. Zapraszamy na wycieczkę po biurze Żabka Polska.

Co znalazło się w biurze?

Jednym z najważniejszych elementów przestrzeni są liczne salki spotkań przeznaczone dla pracowników oraz dla gości o różnych metrażach. Udogodnieniem w nim są nowoczesne systemy audio-video i systemy rezerwacji.

Wszystkie przestrzenie typu open space zostały uzupełnione przez tapicerowane meble oraz wysokie stoły. Są one wykorzystywane jako strefy coworkingowe, miejsca do spotkań albo do integrowania się ze sobą pracowników.

Żabka Polska – zielone biuro

Nawiązania do sklepów sieci Żabka

Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby nie można było zapomnieć o tym, że jest to biuro Żabka Polska. Nie tylko same kolory stanowią odniesienie do tej sieci sklepów spożywczych, ale również typowe coffee pointy, hot deski, czy napis Żabka przy recepcji (zielony na butelkowo zielonej ścianie).

Biuro Żabka Polska z pewnością jest miejscem przyjaznym dla pracowników. Mogą oni w nim nie tylko realizować ciekawe pomysły, wydajnie pracować, ale również odpoczywać w czasie przerw na kawę. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, że wszystkie znajdujące się w niej elementy są bardzo spójne. Pomieszczenia ocieplają liczne naturalne materiały, takie jak na przykład drewno. Całości dopełniają żywe, intensywnie zielone rośliny. 

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura 

Biuro sieci Żabka – metryczka projektu

Typ wnętrza: publiczne, biuro
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: Poznań, Polska
Pracownia: Trzop Architekci
Zdjęcia: Szymon Polański
Realizacja: 2020 rok
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!