Tętniące muzyką biuro Universal Music Polska

Tętniące muzyką biuro Universal Music Polska

Nazwę Universal Music Polska zna każdy, kto choćby w minimalnym stopniu śledzi rynek muzyczny. Dziś mamy okazję poznać bliżej również siedzibę tej firmy. Projekt wnętrz zapada w pamięć na długo. Tak samo, jak melodia, która wpada w ucho i nie chce się odczepić. Biuro Universal Music Polska ma powierzchnię 1500 metrów kwadratowych. Znajduje się na dwóch piętrach w biurowcu X20 na Dolnym Mokotowie w Warszawie.  To idealne miejsce do pracy w branży muzycznej. Z jednej strony skłania do kreatywności, a z drugiej daje szansę na odpoczynek.

Piętro IV i V

Te dwa piętra są najbardziej reprezentacyjnymi częściami biura. Na piętrze V znajdują się: strefa recepcji, biura kadry zarządzającej, duża sala konferencyjna, oraz kuchnia z tarasem. Na poziomie IV jest miejsce dla polskiego oddziału kultowej wytwórni Def Jam.

Tętniące muzyką biuro Universal Music Polska

Przestrzeń wspólna

W biurze Universal Music Polska nie brakuje przestrzeni wspólnych. Mamy tutaj wiele salek przeznaczonych do spotkań, kilkupoziomowe trybuny z poduszkami, dwie wspólne kuchnie z dużymi stołami, scena muzyczna z komfortowymi sofami w miejscu widowni i open space wydzielony biurkami.

Tętniące muzyką biuro Universal Music Polska

Co jeszcze wyróżnia ten projekt?

Dodatki! Mamy na przykład wygodną kanapę w stylu Chesterfield, a nad nią oprawione w ramki płyty takich gwiazd jak na przykład Andrea Bocielli, czy Lana del Rey. Kolejnym bardzo ciekawym zabiegiem są neony. Nawiązują one oczywiście do muzyki. Są na nich hasła, które dla niejednego wielbiciela muzyki mogłyby być motto życiowym. Jednym z nich No music – No Life! lub też Music is my best friend. Jeżeli chodzi o sam styl biura, to przeważa w nim styl industrialny połączony z nowoczesnym.

Zobacz galerię zdjęć wnetrza

Biuro pełne muzyki – metryczka projektu

Typ wnętrza: publiczne, biuro
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: Dolny Mokotów, Warszawa, Polska
Pracownia: The Design Group
Rok: maj 2021
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!