Wnętrze Ciao a tutti Żoli

Wnętrze Ciao a tutti Żoli

To miejsce ma klimat malutkiej, włoskiej pizzerii. Takiej prowadzonej przez jedną rodzinę, która jest zakochana w jedzeniu z Italii. Tutaj jest przytulnie, domowo, a jednocześnie surowo. Nie ma tutaj typowo nowoczesnych elementów. Jednak nie są one w ogóle do niczego potrzebne.

Miłe miejsce dla gości

Już od wejścia gości wita barek. Nad nim jest mnóstwo oliwy z oliwek, kawy przypraw oraz innych produktów spożywczych kojarzących się z Włochami. Dodatkowo ciepła tej części lokalu dodają kosze z mandarynkami i ziołami. Barek jest bardzo prosty składa się z części obłożonej niewielkimi, białymi płytkami oraz z czarnego masywnego blatu.

Wnętrze Ciao a tutti Żoli

Domowa atmosfera

Po jej minięciu dotrzesz do stolików. Są one otoczone przez drewniane i czarne krzesła w stylu vintage. Jeżeli wolisz coś wygodniejszego, to możesz wybrać siedzisko. Zostało ono zrobione po prostu z bordowych poduszek, które bardzo ładnie komponują się z biało- czerwonym obrusem w kratkę. Na podłodze są szare płytki ułożone w ciekawą mozaikę. Natomiast nad stołami wiszą bardzo surowe lampy w stylu industrialnym.

To jeszcze nie wszystko. Kolejnym ciekawym elementem w tym wnętrzu jest witryna w butelkowo zielonym kolorze. Bardzo interesująco łączy się ona z pozostałymi meblami w pomieszczeniu. W środku witryny znajdują się kolorowe naczynia.

Wnętrze Ciao a tutti Żoli

Niebanalne dodatki

To wnętrze jest najlepszym dowodem na to, jak ważne są dobrze dopasowane dodatki. Mowa tutaj o lampach. Tych industrialnych oraz wiklinowych, o obrusach, deskach do krojenia na ścianach oraz ziołach w doniczkach na stolikach. To wszystko sprawia, że możesz się poczuć, jak w gorących Włoszech w środku zimy. Tak wyjątkowa jest ta pizzeria na Żoliborzu.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza pizzerii

Pizzeria Ciao a tutti– metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatne, restauracja
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz, Polska
Pracownia: 370 STUDIO
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!