Klasyczne wnętrze biura

Klasyczne wnętrze biura

Powierzchnia w biurowcu Bobrowiecka 8 wynajmowana przez spółkę Polpharma Biologics została doceniona w konkursie „OFFICE SUPERSTAR” organizowanym przez agencję CBRE i otrzymała wyróżnienie w kategorii „Najlepsze biuro w Warszawie”.

Początkowe wątpliwości

Nagrodzona powierzchnia biurowa (379 m2) znajduje się na parterze i – ze względu na specyfikę utrudniającą zagospodarowanie – została wynajęta jako jedna z ostatnich w budynku będącym sztandarową inwestycją firmy Spectra Development. Problematyczne okazały się przede wszystkim znajdujące się w środku kolumny. Zadaniem architektów z pracowni Trzop Architekci i studia Colombe, którzy podjęli się realizacji projektu, było nie tylko stworzenia miejsca robiącego wrażenie pod kątem wizualnym, ale i takiego, w którym po prostu… dobrze się pracuje.

Klasyczne wnętrze biura

Przestrzeń biurowa z klasą

Początkowe wątpliwości inwestora musiały zniknąć, gdy zobaczył efekt końcowy. Nie pominięto tu żadnego detalu. We wnętrzu dominują lekkość, elegancja i subtelność, dzięki którym udało się stworzyć przyjazną przestrzeń w miejscu pracy. Stonowany klimat realizacji tworzy atmosferę pełną spokoju i luzu, a jednocześnie sprzyja kreatywności.

Kolejne wyróżnienie

W konkursie „OFFICE SUPERSTAR” nagradzane są projekty odznaczające się nowoczesnością i funkcjonalnością proponowanych rozwiązań. To zresztą kolejna nagroda dla kompleksu przy Bobrowieckiej 8, który z 2018 roku otrzymał tytuł „Inwestycji Roku Rynku Powierzchni Biurowej” w konkursie Prime Property Prize.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Powierzchnia biurowa Polpharma Biologics – metryczka projektu

Typ realizacji: powierzchnia biurowa
Pracownia: Trzop Architekci i studio Colombe
Realizacja: 2021
Lokalizacja: Warszawa
Opracowanie: Aleksandra Bączek

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!