Biuro w stylu loftowym

Biuro w stylu loftowym

W biurowcu The Hub znajdującym się w Warszawie przy Rondzie Daszyńskiego jest nowe biuro firmy Huuuge Games. Biuro jest zlokalizowane na trzech piętrach (+20, +21, +22) i zajmuje powierzchnię 4500 m2. W projekcie zostały uwzględnione samodzielne pokoje dla zespołów. Pracownicy mogą korzystać również z wielu sal konferencyjnych, kuchni ze strefą wypoczynkową oraz ze strefy fitness.

Cel projektu

Zadaniem projektanta było zaaranżowanie biura w stylu loftowym i start-up. Następnie każda z sal dostała swoją nazwę. Do zainspirowało projektanta do wprowadzenia do wnętrza klimatu zgodnego z nazwą.

W pomieszczeniach wykorzystano między innymi takie materiały, jak beton na suficie i na słupach, drewno i cegły. Ciekawymi dodatkami do pomieszczeń są również zielone ściany oraz neony.

Biuro w stylu loftowym

Ultranowoczesna recepcja

Recepcja jest połączona z poczekalnią i z aneksem kuchennym. W pomieszczeniach zastosowano takie loftowe elementy jak szklane ściany, drewno, cegła, czy sufity z industrialnymi oprawami. W projekcie znalazło się również miejsce na samoobsługowy punkt kawiarniany. Goście mogą w nim wypić kawę oraz przyjrzeć się panoramie Warszawy.

Loft nie musi być chłodny

Loftowe wnętrza skutecznie ocieplają drewno, cegła i kolory. Ściany, słupy i sufity są surowo wykończone. Wspaniale łączą się z kolorowymi elementami, naturalnymi roślinami i betonem.

Biuro w stylu loftowym

Wygodna i bezpieczna praca

W biurze znajdują się ergonomiczne stanowiska pracy i komfortowe sale konferencyjne. Uwagę zwracają między innymi regulowane fotele. Meble bardzo dobrze pasują do wnętrza, ponieważ dominuje w nich czerń i drewno. Podłoga została wyłożona wykładziną o najwyższych parametrach dźwiękochłonnych. Natomiast na suficie znalazły się materiały akustyczne, takie jak na przykład filc lub płyta perforowana. Między biurkami są przegrody akustyczne. Na ścianach znajdują się filcowe elementy, które pełnią rolę dekoracyjną i akustyczną. Warto zwrócić uwagę też na odpowiednio rozmieszczone lampy, które sprawiają, że każde pomieszczenie jest bardzo dobrze doświetlone.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Ocieplony loft w biurze – metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze publiczne, powierzchnia biurowa
Lokalizacja: Rondo Daszyńskiego, Warszawa, Polska
Powierzchnia: 4500 m2
Zdjęcia: Fotomohito
Projekt wnętrz : Bit Creative
Rok: 2021/2022

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!