Najbardziej luksusowe wnętrza w Polsce

Najbardziej luksusowe wnętrza w Polsce

Foksal 13/15 to bez wątpienia najbardziej luksusowy adres w Warszawie. Inwestorem jest firma Ghelamco. Ukończył już właśnie dwa pokazowe apartamenty. Łączą one w sobie nowoczesny design z ponadczasową klasyką. Projektem wnętrza zajęła się pracownia Tremend.

Przepiękne kamienice

Kamienice znajdują się przy Trakcie Królewskim. Jest to najbardziej zachwycająca rewitalizacja w Warszawie. Kamienice przetrwały II wojnę światową. Tym, co je wyróżnia się detale i zdobienia z czasów belle epoque. Przy projektowaniu wnętrz wzięto pod uwagę historię tego miejsca i jednocześnie zadbano o komfort przyszłych właścicieli apartamentów.

Najbardziej luksusowe wnętrza w Polsce

Jakie są wnętrza?

Na pewno wyróżniają się elegancją i nowoczesnością. Wnętrza są przestronne, wysokie i dobrze doświetlone. Odnowiono wcześniejsze posadzki i zachowano ich unikatowe wzory. W apartamentach są jasne ściany z wydzielonymi polami (panneau), a na sufitach sztukaterię. Uwagę zwracają również złote akcenty, na stolikach, obrazach, czy oświetleniu.

Do wykończenia wnętrz zastosowano materiały najwyższej możliwej jakości. Na meblach kuchennych w zabudowie znajduje się fornir ze szlachetnego drewna. Dzięki temu meble są delikatne i bardzo ładnie się prezentują. Meble wypoczynkowe zostały obite tkaninami welurowymi. Zresztą zasłony również. W łazience położono płytki imitujące naturalny kamień.

Najbardziej luksusowe wnętrza w Polsce

Apartamenty w różnych stylach

Te dwa apartementy znajdują się dwóch osobnych kamienicach. W apartamencie w kamienicy Foksal 15 dominują jasne kolory na ścianach, meble i złote dodatki. Pomieszczenia mają wysokość 3 metrów i 116 m2 powierzchni. W apartamencie znajdują się: salon z dużymi, przesuwnymi oknami, dwie łazienki i sypialnie oraz samodzielna kuchnia.

Natomiast w drugim apartamencie jest salon i duża jadalnia połączona z kuchnią, gabinet, sypialnia (połączona z łazienką). Elementy wyróżniające ten apartament to dębowe parkiety, sztukaterie na sufitach, oraz ciemne, fornirowane meble. Te wnętrze jest bardzo eleganckie i ma klimat przedwojennej kamienicy.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza apartamentów

Luksusowe apartamenty - metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze prywatne, apartament
Lokalizacja: Trakt Królewski, Warszawa, Polska
Projekt wnętrz : pracownia Tremend
Rok: 2021
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!