Domowo i funkcjonalnie

Domowo i funkcjonalnie

Czy nowoczesne wnętrze może być jednocześnie przytulne i zachęcające do zamieszkania? Tak, jak najbardziej. Doskonałym dowodem na to jest apartament na warszawskiej Ochocie przy ulicy Niemcewicza.

Kolorowy salon z aneksem kuchennym

Projektantka Anna Nowak- Kasprzak stanęła przed ogromnym wyzwaniem. Gigantyczny salon pozostawiał naprawdę dużo możliwości aranżacyjnych. Jednocześnie trzeba było go zaprojektować w taki sposób, aby ta przestrzeń nie przytłaczała.

W przestrzeni zapojektowano kuchnię z bardzo dużą ilością szafek i wyspą. Szafki są białe lub brązowe. Ładnie kontrastują z ciemnym blatem. Dodatkowo zaraz obok szafek znajduje się duża wyspa kuchenna. Szafki są matowe, a wyspa lśniąca, co daje bardzo ciekawy efekt. Dla jeszcze lepszego oddzielenia części kuchennej od wypoczynkowej do wyspy dołączono jasny blat oraz biało- czarne hokery. W kuchni uwagę zwraca również rzeźba, która przypomina ludzką twarz. W części kuchennej przy oknie znajduje się jeszcze duży, drewniany stół z krzesłami w różnych kolorach, który doskonale nawiązuje do części salonowej.

Domowo i funkcjonalnie

Salon to kwintesencja przytulności

W salonie dominuje drewno oraz miękkie, kolorowe tkaniny. Aż chce się w nim zostać na dłużej! Mamy tutaj szarą kanapę z kolorowymi poduszkami i niebieski fotel. Obok nich stoi drewniany stolik kawowy. W dalszej części widzimy regał pełen książek. To wnętrze trochę nawiązuje do stylu skandynawskiego.

Domowo i funkcjonalnie

Sypialnia i łazienka

Sypialnia również jest pełna koloru. Znajdziemy w niej łóżko z niebieską narzutą. Na łóżku nie mogło zabraknąć poduszek żółtych i niebieskich, które dopełniają całą aranżację. Tuż przy sypialni została sprytnie ukryta łazienka. Jest w niej mnóstwo drewna, znajduje się ono zarówno na ścianach, jak i na szafkach łazienkowych. Ładnie się komponuje z gresem przy wannie w kolorze kawy z mlekiem. Łazienka jest bardzo prosta i przytulna. Zachęca do długich kąpieli!

Zobacz galerię zdjęć wnętrza przytulnego mieszkania

Przytulny apartament- metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze prywatne, apartament
Lokalizacja: Warszawa, Ochota, ul. Niemcewicza
Powierzchnia: 117m2
Projekt: Anna Nowak-Kacprzak
Stylizacja: Anna Nowak-Kacprzak
Nadzór: Karolina Strojecka-Kwapisz
Zdjęcia: Mariusz Bykowski Fotografia
Pracownia: Anna Nowak- Kacprzak. Architektura Wnętrz
Rok: 2021
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!