Mieszkanie w wakacyjnym klimacie

Mieszkanie w wakacyjnym klimacie

To mieszkanie zostało zaprojektowane dla wielbicielki plaż i surfingu. Można w nim poczuć prawdziwy wakacyjny klimat! Mieszkanie dzięki kolorystyce i zastosowanych w nim materiałom jest kobiece i przytulne. Projekt został opracowany przez architektkę Katarzynę Szostakowską z pracowni Kate&Co.

Biel i drewno

We wnętrzu przeważa biel. Dzięki temu, całe mieszkanie wydaje się przestronniejsze. Poza bielą w mieszkaniu znajduje się bardzo wiele jasnego drewna. Co ciekawe, podłoga w salonie i sypialni również jest drewniana. Takie były oczekiwania właścicielki mieszkania. Drewniana podłoga jest dobrym rozwiązaniem dla dzieci i dla alergików, bo jest naturalna. Ułożono ją z olejowanej deski w odcieniach bieli.

Róż i czerń

Do tej naturalnej, jasnej bazy architektka dobrała dodatki w kolorze miedzi i pudrowego różu. Kolejnym ciekawym elementem w tym wnętrzu jest czerń. Występuje ona między innymi na frontach dolnych szafek kuchennych, na półkach w salonie oraz stoliku kawowym. W tym kolorze jest również tablica kredowa w kuchni.

Mieszkanie w wakacyjnym klimacie

Nawiązania do nadmorskiej plaży w sypialni

W sypialni drewno znajduje się nie tylko na podłodze, ale również na wezgłowiu łóżka. W sypialni uwagę zwracają też dekoracje nawiązujące do plaży, takie jak na przykład mini deska surfingowa. Drewniana podłoga jest dobrym zamiennikiem dla nadmorskiej plaży, bo można po niej chodzić boso.

Łazienka pełna betonu i drewna

W łazience beton całkiem interesująco łączy się z tradycyjnymi, białymi kafelkami. W tym pomieszczeniu uwagę zwraca również dębowa półka połączona z zabudową pralki, która doskonale nawiązuje do aranżacji całego mieszkania. Nadmorski klimat panuje w każdym pomieszczeniu i zachęca do odpoczynku.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania w wakacyjnym klimacie

Mieszkanie z motywami nadmorskimi – metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze prywatne, dom
Projektant: Katarzyna Szostakowska
Pracownia: Kate&Co
Lokalizacja: Warszawa
Zdjecia: Dariusz Majger
Rok: 2021
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!