Męskie wnętrze w nowoczesnym stylu

Męskie wnętrze w nowoczesnym stylu

Męska aranżacja wnętrza kojarzy się głównie z czarnym kolorem. W tym mieszkaniu również on wspaniale zagrał, ale został dodatkowo przełamany akcentami drewnianymi i roślinnymi. Ciekawe jest to, że różne faktury materiałów doskonale się tutaj ze sobą łączą. Wnętrze mieszkania w Łodzi jest ekstremalnie nowoczesne, minimalistyczne i industrialne.

Granat i czerń w sypialni

Oczywiście są to dwa dominujące kolory w tym pomieszczeniu, ale zostały przełamane jasnym drewnem na ścianie i podłodze, granatowym, miękkim zagłówkiem łóżka oraz bardzo ciekawym obrazem przedstawiającym fragment kobiecej twarzy. Obraz jest wyjątkowo kolorowy i przełamuje monotonię kolorystyczną w tej sypialni. Poza bardzo wygodnym łóżkiem, w sypialni znajduje się czarna szafa na wymiar, w którym mieszkańcy mogą pomieścić wszystkie swoje rzeczy.

Naprzeciwko łóżka znalazło się miejsce na telewizor. Pod telewizorem jest półeczka z projektorem. Nietypowo pod półką zamiast standardowej szafki pod telewizor, umieszczono kilka kwiatów w doniczce. Telewizor wisi na ścianie pokrytej prawdziwą cegłą, czyli okładziną z ciętego lica ceglanego.

Męskie wnętrze w nowoczesnym stylu

Łazienka pełna roślin

Równie interesująco prezentuje się łazienka w tym mieszkaniu w Łodzi. Uwagę zwraca bardzo nowoczesna umywalka. Nad nią znajduje się owalne lustro powieszone na ostatnio wyjątkowo modnej ścianie z mchu. Nie trzeba go podlewać, ani dbać w inny sposób, a w każdym pomieszczeniu robi niesamowite wrażenie. W dalszej części łazienki jest prysznic. Część z prysznicem jest wyłożona glazurą doskonale imitującą drewno. Te płytki położono również przy WC. Przybory kosmetyczne, kosmetyki i inne rzeczy, można bez problemu ulokować w wysokiej szafce na wymiar.

Męskie wnętrze w nowoczesnym stylu

Przestronny salon z kuchnią

W tym projekcie salon połączono z kuchnią i cała przestrzeń jest bardzo spójna. Jak można się domyślić, dominuje w niej czerń i odcienie szarości. Mamy tutaj szafki kuchenne w kolorze matowej czerń, która wygląda naprawdę elegancko. Jedynie fronty szafek przy wyspie kuchennej są pokryte materiałem imitującym drewno. Nad wyspą znalazły się półki z dużą ilością kwiatów. W części kuchennej nie zabrakło miejsca na okrągły stół z czterema wyściełanymi krzesłami.

Do odpoczynku w salonie służy duży narożnik. Przy nim umieszczono owalny stolik kawowy, na którym zmieści się na przykład laptop. Naprzeciwko kanapy znajduje się ściana medialna. Również jest czarna, a dla wzmocnienia efektu w niektórych jej miejscach umieszczono metalowe śruby. Tu już zmieściła się szafka pod telewizor. Można na niej ustawić na przykład głośniki, a w zamykanej części przechowywać dokumenty.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza w czerni

Mieszkanie w czerni - metryczka

Typ projektu: wnętrze prywatne, mieszkanie
Projektant: Daniel Niewiadomski
Pracownia: L42 Architektura
Zdjęcia: Daniel Niewiadomski
Lokalizacja: Łódź
Rok: 2021
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!