Nowoczesne biuro firmy

Nowoczesne biuro firmy

Studio projektowe Bit Creative specjalizuje się w projektowaniu powierzchni biurowych i robi to rewelacyjnie. Ich realizacje zachęcają do pracy i są ultra nowoczesne. Tym razem omówimy projekt biura firmy Solenis w Warszawie.

Kolor i geometryczne kształty

Właśnie te dwie rzeczy rzucają się w oczy, gdy patrzy się na zdjęcia projektu. Nie brakuje w nim ostatnio bardzo modnych heksagonalnych elementów oraz kolorowych motywów. Jednak to szaleństwo jest w wyjątkowo sprytny sposób hamowane przez drewniane elementy oraz stonowane ściany.

Design od wejścia

Recepcja tej firmy mogłaby się wydawać nudna, gdyby nie niecodzienny niebieskie fotele. Pozostałe części pomieszczenia są bardzo spójne i spokojne. Możemy tutaj zobaczyć ostatnio bardzo modne lamelki, beton, czy drewniane deski. Ciekawym dodatkiem jest ścianka działowa utworzona z mchu. Nie trzeba go podlewać, a efekt wizualny jest zachwycający. Właśnie wszystkie te elementy sprawiają, że cały hol zaprasza do wejścia. Jest tutaj ciepło, miło, ale jednocześnie elegancko.

Nowoczesne biuro firmy

Ogromna ilość kuchni

Tuż za ścianką działową jest kuchnia dla pracowników. Chociaż ma ona niewielką powierzchnię, to jest wyjątkowo funkcjonalna. Nie brakuje w niej podstawowego sprzętu AGD oraz miejsca do przechowywania. Szafki górne są wykonane z płyty MDF imitującej drewno, a szafki dolne są białe. Ciekawym elementem dekoracyjnym są heksagonalne kształty z informacjami o firmie.

Ze względu na to, że to biuro jest gigantyczne, to nie jest to jedyna kuchnia. Dostępna jest tu jeszcze kuchnia w granacie, zieleni oraz w żółci. Kuchnie mają różną powierzchnię i odmienny design. Do każdej z kuchni przynależy nowocześnie zaaranżowana część jadalniana.

Nowoczesne biuro firmy

Zachwycające sale konferencyjne

Sale konferencyjne różnią się od siebie kolorami ścian oraz krzeseł. Stoły mają ten sam kształt. Są ogromne i wycięte w środku. Taki stół jest nie tylko bardziej funkcjonalny, ale również przezentuje się nowocześnie.

Miejsce dla pracowników

W projekcie uwzględniono również miejsce do odpoczynku dla pracowników. Mogą oni tam zrelaksować się na wygodnych fotelach, przejrzeć smartfona lub porozmawiać z kolegami. Natomiast w przestrzeni do pracy znalazły się duże biurka, wygodne fotele i pojemne szafy na odzież wierzchnią.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza nowoczesnego biura 

Nowoczesne biuro – metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze publiczne, biuro
Pracownia: Bit Creative
Projektant: Barnaba Grzelecki
Zdjęcia: Fotomohito
Lokalizacja: Warszawa
Rok: 2021
Powierzchnia: 3500 m2
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!