Dom z widokiem na zieleń

Dom z widokiem na zieleń

Gdy wynajmujesz projektanta wnętrz, to pewnie Twoim marzeniem jest to, aby w domu było jednocześnie przytulnie, ponadczasowo i nowocześnie. Czy te wszystkie pragnienia da się połączyć w jedno i jeszcze je zrealizować? Pracownia architektoniczna Moovin Interiors udowadnia, że jest to możliwe, a efekt…sam zobacz!

Ponadczasowe kolory

We wnętrzu zastosowano bezpieczne i stonowane barwy. Możesz tutaj dostrzec biel, szarość, czerń i brąz. Dzięki temu dom prezentuje się niezwykle elegancko. W takich kolorach większość osób czuje się komfortowo. W razie potrzeby klimat pomieszczenia zawsze można zmienić za pomocą odpowiednich dodatków.

Dom z widokiem na zieleń

Zgodność i kontrast

Do domu prowadzą drzwi z dużymi przeszkleniami. Zaraz po lewej stronie są wieszaki, na których goście lub domownicy mogą zostawić swoje kurtki i czapki.

Kolejnym, zasługującym na uwagę pomieszczeniem jest kuchnia. Szafki kuchenne są w kolorze białym. Zrobiono je na wymiar, więc każda przestrzeń została optymalnie wykorzystana. Czarny jest tylko sprzęt AGD. Naprzeciwko szafek kuchennych znajduje się duża wyspa. Obok niej stoją bardzo designerskie, białe krzesła. Funkcjonalnym elementem wyspy kuchennej jest miejsce na butelki z winem.

Kuchnia doskonale łączy się z salonem, w którym nie mogło zabraknąć, ogromnej, białej sofy narożnej. Świetnie kontrastują w nią czarne poduszki.

Dom z widokiem na zieleń

Pora odwiedzić piętro domu

Na górę prowadzą schody. Każdy stopień jest podświetlony listwą LED dla wygody i bezpieczeństwa domowników. Na piętrze znajduje się sypialnia, połączona z łazienką. W sypialni stoi duże łóżko. Nad nim wiszą ciekawe lampy. Naprzeciwko łóżka jest bardzo duże okno. Przy nim stoją skórzany fotel i niewielki stolik. Do doskonałe miejsce do podziwiania okolicy, przeczytania książki, czy sprawdzenia czegoś na laptopie.

Natomiast, jeżeli chodzi o samą łazienkę, a w zasadzie o pokój kąpielowy, to jest ona utrzymana w czerni i w bieli. Stoi w niej wspaniała, nowoczesna wanna. W niewielkiej odległości od niej są dwie umywalki z dwoma dużymi lustrami. W ścianie sprytnie są schowane szafki. Jedna ściana pokoju kąpielowego jest przeszkolona. Dzięki temu domownicy, również z łazienki mogą zachwycać się widokami. Na pewno ten dom stanowi synonim luksusu w nowoczesnym tego słowa znaczeniu.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza domu z widokiem na zieleń

Luksusowy dom – metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze prywatne, dom
Pracownia: Moovin Interiors
Rok: 2021
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!