Nowoczesne wnętrze domu

Nowoczesne wnętrze domu

Biuro projektowe Kaim.Work podjęło się zaprojektowania wnętrza o powierzchni 300 m2. Najważniejszym miejscem w tym domu jest bardzo przestronny salon. Na drugim miejscu uwagę zwraca otwarta kuchnia z jadalnią.

Harmonijne połączenie kolorów

Tym, co łączy ze sobą te wszystkie pomieszczenia są właśnie barwy. W całym projekcie można odnaleźć takie kolory, jak: szarość, czerń oraz brąz. Jest to bardzo stylowe połączenie. Jednak trzeba mieć dobre wyczucie stylu, aby nie stworzyć przestrzeni, która będzie nieprzytulna i zwyczajnie zimna. Projektantom udało się zaprojektować dom, który jest maksymalnie elegancki i jednocześnie funkcjonalny.


Nowoczesne wnętrze domu

Przestronność wnętrz

W każdym rodzinnym domu powinna być wydzielona przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. W tym projekcie tę funkcję pełni oczywiście ogromny, ale nieprzytłaczający salon. Uwagę zwracają również gigantyczne przeszklenia, które są obecne aż na dwóch kondygnacjach. Poza przeszkleniami w salonie znajduje się również kominek. Został on obudowany jasnym spiekiem kwarcowym, który jest bardziej odporny na uszkodzenia i zabrudzenia niż naturalny kamień. Kominek sprawia, że w takim salonie każdy z domowników może poczuć ciepło domowego ogniska.

Doskonałym towarzystwem dla kominka jest duża kanapa. Zmieszczą się na niej zarówno goście, jak i domownicy. Kanapa jest szara i bardzo dobrze pasuje do pozostałych elementów wnętrza. Uzupełnieniem tego zestawu wypoczynkowego jest fotel z podnóżkiem w niebieskim kolorze. Na podłodze leży wykładzina, również w kolorze szarym, a na niej stoi niewielki stolik kawowy. W salonie znalazła się również niebanalna lampa. Wszystko ze sobą idealnie współgra.

Nowoczesne wnętrze domu

Kuchnia, jadalnia i łazienka

W mieszkaniach często musimy się ograniczyć do aneksu kuchennego, który znajduje się w salonie. W tym przestronnym domu nie ma takiego problemu. Udało się wygospodarować miejsce na otwartą kuchnię z jadalnią. Nie zabrakło w tym projekcie również wyspy kuchennej i spiżarni.

Ostatnim elementem jest łazienka. Ta na parterze jest przeznaczona dla gości została utrzymana w ciemnej kolorystyce. Natomiast na drugiej kondygnacji znalazły się pokoje dla chłopców, druga łazienka, sypialnia oraz garderoba.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza nowoczesnego domu

Nowoczesne wnętrze domu – metryczka projektu

Rodzaj projektu: wnętrze prywatne, dom
Autorzy: kaim.work
Tomasz Kaim, Agnieszka Drużkowska
Powierzchnia: 300 m2
Lokalizacja: Kraków
Projekt: 2021 / Realizacja: 2021
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!