Wnętrze salonu firmowego

Wnętrze salonu firmowego

Wrocławska Galeria Wnętrz Domar wzbogaciła się o nowy salon firmowy. I to w naprawdę niezwykłym wydaniu. Szykowne wnętrze, w którym prezentowane są m.in. meble marek Gala Collezione, Sweet Sit, tkaniny i dodatki, to nie tylko źródło inspiracji, ale i… miejsce spotkania ze sztuką współczesną.

Aranżacja wnętrza salonu meblowego to nie lada wyzwanie – najważniejsze jest przecież jego wyposażenie. Właśnie taki był zamysł Marty Krugiołki-Pawlak i Mateusza Jaroszewskiego z pracowni MM Dekor: wnętrze o powierzchni 270m2 miało tworzyć spójną całość, ale jednocześnie podkreślać, że ton nadają tu meble i materiały renomowanych producentów.

Po pierwsze: prestiż i elegancja

We wnętrzu dominuje nierozerwalnie kojarzona z marką Gala Collezione głęboka czerń, która pierwszorzędnie komponuje się otaczającymi ją bielą i beżami. Swoistym dopełnieniem elegancji i prestiżu są złote dodatki. Aranżację ocieplają jasne drewniane podłogi, a przytulności i naturalności nadają jej elementy o charakterze dekoracyjnym, takie jak chociażby kwietniki czy ażurowe ścianki porośnięte mchem.

Wnętrze salonu firmowego

Po drugie: połączenie designu i sztuki współczesnej

Za sprawą efektownie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej w salonie firmowym produkty odznaczające się ponadprzeciętną jakością są pokazywane w salonie firmowym marki Gala Collezione z najlepszej możliwej strony. W nowoczesnych wnętrzach można jednak podziwiać nie tylko przygotowane z dbałością o każdy szczegół naturalne aranżacje, ale także obrazy Katarzyny Miernik-Staszelis (właścicielki pracowni wnętrz MOIA i „miejsca dla sztuki” nazywanego NIEGALERIĄ) oraz rzeźby Jana Herby (artysty szczególnie zafascynowanego pracą z odzyskanymi kawałkami drewna i metalu).

Wnętrze salonu firmowego

Po trzecie: bogata oferta

Wrażenie nie mniejsze niż wnętrze z pewnością zrobi na odwiedzających sama oferta salonu. Tapicerowane meble modułowe i stałe (wygodne sofy, narożniki, fotele) oraz dodatki w postaci krzeseł  w obiciu skórzanym lub materiałowym, dekoracyjnych puf o różnych kształtach i rozmiarach czy szerokiego wyboru poduszek dekoracyjnych z wysokogatunkowych tkanin to zaledwie kilka przykładów. Ich wspólnym mianownikiem jest połączenie nowoczesnych technologii produkcyjnych, współczesnego wzornictwa i najwyższej jakości wykonania.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza salonu firmowego

Wnętrze salonu firmowego – metryczka projektu

typ projektu: salon firmowy
pracownia: MM Dekor
realizacja: 2021
lokalizacja: Wrocław
Opracowanie: Aleksandra Bączek

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!