Idealne wnętrze dla wielbicieli muzyki

Idealne wnętrze dla wielbicieli muzyki

Do dobrego odbioru ulubionych utworów niezbędna jest przestrzeń, właściwy sprzęt i akustyka. Wyzwania stworzenia idealnego miejsca dla wielbicieli muzyki podjął się projektant Jacek Tryc. Efekt jest fantastyczny! Tym wnętrzem zachwycą się zarówno wielbiciele designu i nowych trendów, jak i muzyki.

Ciekawa przestrzeń dla melomanów

Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w wielopiętrowym budynku w dzielnicy Mokotów, w Warszawie. Projekt tego wnętrza powierzono znanej pracowni Jacek Tryc Wnętrza. W każdym elemencie tego pomieszczenia widać kreatywność i doświadczenie architekta.

Cała przestrzeń jest idealna do odpoczynku. Warto tutaj zwrócić szczególną uwagę na bardzo wysokiej jakości, ergonomiczne meble i wyposażenie mieszkania. Przestrzeń jest wyjątkowo klimatyczna i funkcjonalna, a jednocześnie przytulna.

Idealne miejsce dla wielbicieli muzyki

Postawiono na idealną akustykę

W tym projekcie wysokiej jakości produkty bardzo dobrze łączą się z miękkimi tkaninami. Ważnym elementem projektu są oczywiście równomiernie rozmieszczone głośniki, niektóre z nich zostały sprytnie schowane we wnętrzach lamp wiszących. Zresztą same lampy swoim wzornictwem nawiązują do głośników, co jest niesamowicie kreatywnym i nowoczesnym rozwiązaniem. Głośniki znajdują się nie tylko w imponującym salonie, który pełni również funkcję pokoju muzycznego, ale również w sypialni i w salonie.

Idealne miejsce dla wielbicieli muzyki

Jest nowocześnie i miejsko

W tego rodzaju wnętrzu po prostu nie mogło zabraknąć smart rozwiązań i nowoczesnych elementów. W tym projekcie są specjalne systemy, które tworzą inteligentny dom. Natomiast za jego miejski charakter odpowiadają przede wszystkim okna. Na poddaszu wymieniono okna. Dzięki temu dzisiaj jego mieszkańcy mogą się cieszyć rewelacyjnie oświetlonym salonem. Z pozostałych okien rozciągają się widoki na panoramę Warszawy albo na niebo.

Niepowtarzalna kuchnia i łazienka

Projektant wnętrz zadbał również o to, aby piorunujące wrażenie robił nie tylko salon, ale również kuchnia i łazienka. W kuchni znajduje się duży stół, a w łazience zainstalowano wiele głośników, aby można było słuchać muzyki dosłownie w każdym pomieszczeniu.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza dla wielbicieli muzyki

Dom dla melomana – metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze prywatne, dom
Projektant: Jacek Tryc
Pracownia: Jacek Tryc Wnętrza
Zdjęcia: Jacek Tryc Wnętrza
Lokalizacja: Warszawa
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!