Wnętrze biura firmy Yareal

Wnętrze biura firmy Yareal

Nowe wnętrze zyskała siedziba firmy Yareal. Panuje w nim wyjątkowy klimat, jest klasycznie, ale przytulnie.

Wnętrze wielu motywów

Biuro nie ma jednego motywu przewodniego. Mamy tutaj taki delikatny eklektyzm który w całości współgra i tworzy eleganckie, stonowane biuro. W projekcie zastosowaliśmy wiele ciekawych rozwiązań i detali. Całość koncepcji opiera się na obłych kształtach i szkle ornamentnym w podziale szprosowym. Ta obłość kształtów i ten podział przewijają się przez całe biuro. Jeśli chodzi o detale - są one dopracowane w najmniejszych szczegółach. Na uwagę zasługują tutaj akustyczne sufity w obudowie drewnianej ze skrążeniami i lampy w komunikacji. Ściany szklane i przegrody z filcem i szkłem ornamentym. Ciepła kolorystyka drewna i wykończenia ścian oraz mebli. Detale ścian z weluru, grafik i neonów. Wiele akcentów które tworzą ciepły, wyjątkowy klimat nowej siedziby firmy Yareal.


Wnętrze biura firmy Yareal

Praktycznie i funkcjonalnie

Biuro przeznaczone jest dla inwestora z rynku nieruchomości. Zajmuje około 1000m2 i znajduje się w Kampusie Lixa. Istotnym elementem dla Yareala było stworzenie odpowiedniego środowiska pracy odpowiadającego na potrzeby pracowników. Aranżacja została idealnie dopasowane do oczekiwań klienta. Powierzchnia jest funkcjonalna i przestronna, przede wszystkim kreatywna i silnie inspirująca. Wnętrze tętni życiem. Świadome wykorzystanie materiałów i kolorów nadaje przestrzeni niepowtarzalnego charakteru.

Przestrzeń została podzielona na wiele elastycznych przestrzeni roboczych, półprywatnych, a także sal konferencyjnych. Elementy układu i dekoracji wnętrz są wynikiem wizji architektów i praktycznych potrzeb Inwestora.

Wnętrze biura firmy Yareal

Przełamany industrialny styl

Projekt odzwierciedla ideę biura jako wizytówkę danej firmy. W tym wypadku mamy do czynienia z deweloperem prężnie działającym w sektorze mieszkaniowym i biurowym.

Wnętrze biura musiało być wykonane z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Materiały użyte w projekcie są najwyższej jakości. Chłodny industrialny styl przełamany jest dużą ilością zieleni i drewna. Poniższe materiały tworzą przytulny, industrialny i nowoczesny styl z dużą ilością niepowtarzalnych detali. Świetnym uzupełnieniem aranżacji są nowoczesne meble czy rozwiązania akustyczne na ścianach i suficie.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza siedziby firmy Yareal

Metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze publiczne, biuro
Pracownia: Bit Creative
Projektant: Barnaba Grzelecki
Zdjęcia: Fotomohito
Lokalizacja: Warszawa
Rok: 2021
Powierzchnia: 1000 m2
Żródło: bitcreative

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!