Nowoczesne wnętrza Centrum Prasowego PAP

Nowoczesne wnętrza Centrum Prasowego PAP

Obsługa medialna Polskiej Agencji Prasowej zyskała nowy wymiar dzięki metamorfozie Centrum Prasowego przy ul. Brackiej w Warszawie. Za projekt odświeżonych wnętrz, wyposażonych w najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt odpowiedzialne było studio MUSU.

Funkcjonalność, styl i profesjonalizm

Technologia i design zdecydowanie idą w parze przy aranżowaniu stylowych i funkcjonalnych przestrzeni. Nowy wygląd Centrum Prasowego PAP to kolejne potwierdzenie tej reguły. A przede wszystkim dowód na to, że podstawą profesjonalnie opracowanego i zrealizowanego projektu jest perfekcyjna współpraca między specjalistami z różnych branż.

Kompleksowy, doskonale zaplanowany projekt

Zakres prac obejmował m.in. opracowanie koncepcji wizerunku i układu funkcjonalnego, projektu wykonawczego aranżacji wnętrz oraz instalacji, a także projektu oświetlenia i wyposażenia, które zostało wykonane na zamówienie. W ten sposób powstały nowy hol, VIP-room dla prelegentów, reżyserka, kabiny dla tłumaczy oraz pomieszczenia techniczne.

Nowoczesne wnętrza Centrum Prasowego Polskiej Agencji Prasowej

Imponujący obiekt konferencyjny w samym centrum stolicy

Salę konferencyjną wyposażono w ściany wideo i systemy akustyczne, zapewniające najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Zadaniem nowo zamontowanego oświetlenia jest natomiast maksymalne ułatwienie pracy fotografom i operatorom.

Profesjonalny sprzęt umożliwia Polskiej Agencji Prasowej organizowanie konferencji, briefingów, debat i innego rodzaju spotkań w trzech formatach: stacjonarnym, hybrydowym oraz w 100% online (z gwarancją prowadzenia transmisji na żywo w formacie audio i wideo z prelegentami znajdującymi się w niemal każdym zakątku świata, wraz z tłumaczeniem na wybrany język). Do skorzystania z oferty nowoczesnego obiektu dodatkowo zachęca nie tylko jego funkcjonalność multimedialna, ale i lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza Centrum Prasowego PAP

Centrum Prasowe PAP – metryczka projektu

typ projektu: wnętrze Centrum Prasowego Polskiej Agencji Prasowego
pracownia: Studio projektowania wnętrz komercyjnych MUSU
realizacja: 2021
lokalizacja: Warszawa
Zdjęcia: Marcin Kmieciński/PAP
Opracowanie: Aleksandra Bączek

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!