Jak wygląda mieszkanie polskiej blogerki wnętrzarskiej?

Jak wygląda mieszkanie polskiej blogerki wnętrzarskiej?

Paulina Jamborowicz to autorka bloga Deer Home. Początkowo myślała, że jej miejscem na Ziemi stanie się Paryż, ale ostatecznie wybrała Gdynię i piękne, polskie morze. Na początku, podziwiała fotografów, a później sama się nim stała. Zobacz, jak wygląda jej mieszkanie. Może znajdziesz w nim inspirację dla siebie?

Biała i przestronna kuchnia

Wybrać marmur, czy może lepszy będzie konglomerat? Paulina Jamborowicz zdecydowała się na konglomerat, ponieważ zbyt obawiała się plam na marmurze. Ten materiał wygląda identycznie jak naturalny kamień.

W blacie w kuchni blogerki znajduje się zlewozmywak. Wykonano, go z tego samego materiału, co blaty kuchenne. Z powodzeniem udaje on prawdziwy marmur. Ma jednak tę zaletę, że w przeciwieństwie do marmuru, nie wchłania wszelkich cieszy, jak gąbka. Ich usunięcie często jest zwyczajnie niemożliwe. W jej kuchni dominuje biel. Jej przełamanie stanowi ciemny sprzęt AGD i krzesła. W tym pomieszczeniu uwagę zwraca również wspaniała lampa Gubi Multi-Lite i dębowy parkiet ułożony w jodełkę.

Jak wygląda mieszkanie polskiej blogerki wnętrzarskiej?

Czy złoto może być w łazience?

Ostatnie trendy wnętrzarskie doskonale udowadniają, że złoto nie musi być kiczowate. Pasuje do każdego pomieszczenia. Jednak cały sekret polega na tym, aby wszystko ze sobą idealnie skomponować. Złoto najlepiej się sprawdza w postaci dodatku do pomieszczenia. W łazience blogerki możesz znaleźć na przykład złote, owalne lustra, armaturę czy uchwyty.  W tym pomieszczeniu nie mogło zabraknąć również blatów. Zastosowano tutaj taki sam blat, jak w kuchni w odcieniu Calacatta Gold. Taki konglomerat jest bardzo wytrzymały i prosty do utrzymania w czystości. Można go położyć zarówno na podłogach, jak i na ścianach w łazience.

Mieszkanie blogerki Pauliny Jamborowicz jest naprawdę bardzo kobiece i eleganckie. Zostało urządzone prosto, nowocześnie i z klasą. Pokazuje, że czasami dużo ważniejsza jest bardzo wysoka jakość materiałów wykończeniowych niż duża ilość kolorów. Tutaj dominuje biel. Ten projekt pokazuje, że biel doskonale współgra z czernią i ze złotem.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania blogerki

Biel i złoto w mieszkaniu – metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze prywatne, mieszkanie
Lokalizacja: Gdynia
Rok: 2021
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!