Przestrzeń picia wina

Przestrzeń picia wina

Wino to wykwintny trunek. Jego degustacja wymaga odpowiedniej oprawy. Aby wino nie straciło smaku, musi być w odpowiednich warunkach przechowywane. Przestrzeń picia wina została zaprojektowana z myślą o osobach, które lubią smakować wino w dobrym towarzystwie i ładnym miejscu.

Cel projektu

Celem projektu „Przestrzeń do picia wina” było stworzenie klimatycznego miejsca spotkań dla mieszkańców,  którzy chcą miło spędzić czas przy winie, degustować trunek, poznawać nowe odmiany i odkrywać  jego fantastyczne  smaki.  Autorem projektu jest pracownia UGO Architecture.


Przestrzeń picia wina

Stylizacja na klasyczną winiarnię

Przestrzeń do picia wina zlokalizowana jest w zabytkowym budynku. Ozdobą wnętrza, która kontrastuje z nowoczesnym wystrojem, są łuki.  Pomalowane na biało ściany przełamują zabytkowy charakter pomieszczenia.  Bordowy regał z mozaiką w tle przepięknie eksponuje wino, a drewniane beczki nawiązują do klasycznego wyposażenia piwnicy, w której przechowywano  wykwintny trunek. Długi stół w kolorze jasnego drewna zaprasza do wspólnego biesiadowania przy winie.

Innym podejściem do stworzenia winiarni jest upiększenie jej i ubranie w luksus. Przykład luksusowego wnętrza winiarni można obejrzeć tutaj.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza przestrzeni do picia wina

Przestrzeń picia wina - metryczka projektu

typ  projektu – aranżacja wnętrza
pracownia -  UGO Architecture
rok realizacji -2021
lokalizacja- Wielopolska
opracowanie: Izabela Krzyczkowska

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!