Ruszył serwis DESA Home - gratka dla miłośników stylu vintage

Ruszył serwis DESA Home - gratka dla miłośników stylu vintage

Od 15 września wystartowała platforma internetowa DESA Home stworzona przez dom aukcyjny DESA Unicum. Lider rynku aukcyjnego w Polsce proponuje wyjątkową selekcję dekoracji, designu i dzieł sztuki.

DESA Home - czyli najlepszy design i wzornictwo online

DESA Unicum do tej pory organizowała regularne aukcje sztuki użytkowej i designu. Przy okazji kolejnych licytacji odbywały się także liczne spotkania z kolekcjonerami, projektantami i znawcami designu. Naturalną kontynuację tych projektów stanowi platforma internetowa DESA Home. 

DESA Home (www.desahome.pl) to sklep internetowy skierowany do miłośników oryginalnych wnętrz w klimacie retro i przedmiotów z duszą. Wystarczy jedno kliknięcie, aby stać się właścicielem designerskiej lampy, krzesła w stylu vintage, albo chociażby grafiki autorstwa Jerzego Nowosielskiego, Edwarda Dwurnika czy Wojciecha Fangora. Na platformie znajdziemy również szeroki wybór prac autorów z kręgu Polskiej Szkoły Plakatu czy popularne ostatnio szkła projektu Zbigniewa Horbowego. Najlepsze wzornictwo dostępne 24h na dobę w Internecie.

Ekspercka wiedza o designie

Na platformie znalazło się ponad 7000 obiektów. Kategorie na jakie został podzielony sklep online to: sztuka, meble, akcesoria. Przedmiotów można również szukać według stylu czy epoki z jakiej pochodzą. W każdym z tych działów znajdziemy wyjątkowe przedmioty, które pozwolą na wykreowanie oryginalnego wnętrza.

Za wybór obiektów będą odpowiedzialni eksperci, którzy do tej pory współpracowali z domem aukcyjnym. DESA Home będzie też stanowić platformę wiedzy o wzornictwie, gdzie wypowiadać będą się znawcy, historycy sztuki, kuratorzy czy kolekcjonerzy designu.

Showroom DESA Home na Pięknej

DESA Home to nie tylko strona internetowa, ale też showroom ulokowany w przestrzeni budynku przy ul. Pięknej 1A, gdzie na co dzień mieści się siedziba domu aukcyjnego i odbywają się wystawy przed każdą z licytacji. Selekcja wybranych obiektów będzie tutaj dostępna do zobaczenia na żywo, w gotowej aranżacji, która może stanowić inspirację dla poszukujących oryginalnych rozwiązań. Showroom będzie czynny poniedziałku do piątku w godzinach 11-19 oraz w soboty od 11 do 16.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!