Przytulny dom w Milanówku

Przytulny dom w Milanówku

Z czym kojarzy Ci się prawdziwy dom? Pewnie z ciepłem, z rodzinną atmosferą. Każdy marzy o tym, aby mieć jak najpiękniejszy i jak najszczęśliwszy dom. To marzenie towarzyszyło również właścicielom nieruchomości w Milanówku. Przy pomocy pracowni projektowej Nasze Nowe, udało im się stworzyć miejsce, do którego aż chce się wracać.

Oaza spokoju

Właściciele domu w Milanówku przenieśli się tutaj w poszukiwaniu ciszy i spokoju. Zależało im na tym, aby ich dzieci mogły mieć beztroskie dzieciństwo. Takie, z którego wynosi się same piękne wspomnienia. Bazując na tych wszystkich założeniach projektantka wnętrz Eliza Ziemińska-Żak z pracowni Nasze Nowe, stworzyła dom przestronny i zachęcający do relaksu. Przy tworzeniu tego projektu trzeba było również znaleźć miejsce, dla jeszcze jednego dziecka, które dopiero miało przyjść na świat. Wyzwań przed pracownią Nasze Nowe stało dużo, ale znakomicie sobie z nimi poradzili.

Dom w Milanówku jest prosty do utrzymania w porządku. Do jego wykończenia zastosowano wytrzymałe i ponadczasowe materiały, takie jak na przykład drewno. W tym domu nie brakuje również szafek, schowków oraz innych miejsc do przechowywania.

Przytulny dom w Milanówku

Układ przestrzenny domu w Milanówku

Na parterze znalazły się: salon z półotwartą kuchnią, toaleta, garderoba oraz schowek. Natomiast na piętrze są: sypialnia z łazienką, pokój dziecięcy, gabinet, pokój gościnny i łazienka z pralnią. Taki układ powstał dzięki lekkiej modyfikacji układu funkcjonalnego.

Przytulny dom w Milanówku

Styl wnętrz

Trudno jest jasno określić, w jakim stylu urządzono dom. Jest to połączenie Azji ze Skandynawią. Mogłoby się wydawać, że jest to niemożliwe. Jednak rezultat jest zachwycający. W domu przeważają proste, wręcz minimalistyczne formy.

Pierwszym materiałem wykończeniowym, który rzuca się w oczy, jest oczywiście drewno. W całym domu nie ma nawet jednego pomieszczenia, w którym ten materiał by nie występował. Drewno jest ponadczasowe i sprawia, że dom jest niezwykle przytulny. Dodatkowym akcentem są kolorowe elementy. Możemy tutaj wymienić na przykład bardzo oryginalne oświetlenie albo akcenty kolorystyczne na ścianach. Meble są w stonowanych kolorach takich jak szarość, czy jasna zieleń. Cały projekt prezentuje się wyjątkowo ciekawie.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza domu w Milanówku

Pracownia: Nasze Nowe
Fot: PionPoziom

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!