Hotel Rezydent nad Bałtykiem

Hotel Rezydent nad Bałtykiem

Jeżeli w najbliższym czasie wybierasz się nad morze, to zajrzyj do Hotelu Rezydent w Sopocie. Co jest wyjątkowego w tym miejscu? Lokalizacja i wystrój. Hotel znajduje się jedynie 500 metrów od brzegu morza. Tuż przy dobrze wszystkim znanym deptaku Bohaterów Monte Cassino. Natomiast jeżeli chodzi o aranżację wnętrz, to jest ona bardzo elegancka, przemyślana i niespotykana.

Hotel nowoczesnym w stylu boutiq

Styl boutiq jest połączeniem wystroju klasycznego i bardzo nowoczesnego. Każdy gość hotelowy może się w tym miejscu poczuć luksusowo. Aranżacje pomieszczeń nawiązują do stylu nadmorskiego kurortu. Warto zjeść coś pysznego w eleganckiej fotelowej restauracji i skorzystać ze strefy wellness. Można tutaj naprawdę odpocząć.

Hotel Rezydent nad Bałtykiem

Zachwyca już od progu

Zaraz po przekroczeniu progu Twoim oczom ukaże się zachwycający hol. Chociaż przeważają w nim stonowane kolory takie jak beże i szarości, to nie możemy powiedzieć, że lobby jest nudne. Znajdują się w nim miękkie fotele i kanapy, które zachęcają do tego, aby przez chwilę na nim odpocząć po długiej podróży. Ciekawym akcentem w lobby jest również złoty kolor. Jest on obecny zarówno w dodatkach (lampy, doniczki), jak i w meblach (wykończenie recepcji). Ilość złotych elementów jest na tyle wyważona, że całość prezentuje się naprawdę elegancko.

Hotel Rezydent nad Bałtykiem

Przepiękne pokoje dla gości

Pokoje się zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Jest bardzo nowocześnie i luksusowo. Jednak nieprzytłaczająco. Tutaj tak samo, jak w strefie wellness postawiono na kolory ziemi. Ładnie się one ze sobą łączą. W pokojach uwagę zwracają między innymi meble. Stanowią one bardzo ciekawe połączenie stylu minimalistycznego i glamour. Ich funkcjonalność i estetyka po prostu zachwycają. Dodatki w pokojach to lampy w kolorze złotym, wzorzyste dywany oraz stylowe wazony. Dzięki nim całe wnętrze staje się przytulne.

Hotel Rezydent nad Bałtykiem

Strefa wellness

Dominująca w nim kolorystyka to butelkowa zieleń, beże i brązy. Każda z wymienionych tutaj barw zalicza się do kolorów ziemi, które ostatnio są bardzo mocno w trendach. Pewnie z tego względu, że wszyscy po okresie pandemii jesteśmy stęsknieni za naturą. W strefie wellness goście hotelowi mogą skorzystać z doskonale przygotowanej sauny.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza hotelu Rezydent

Pracownia: Tremend
Fot: Maciej Walczuk
Fot. Tymoteusz Głuszko

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!