Warsaw Home & Contract

Warsaw Home & Contract

Piąta edycja największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych biznesowych targów wnętrz odbędzie się tej jesieni. Wydarzenieskierowane jest dopolskich izagranicznychproducentów, właścicieli sklepów,architektów,projektantów wnętrz iklientów indywidualnych,stanowiąc dla wszystkich uczestników wygodną platformę biznesową.Siła oddziaływaniaPtakWarsaw Exporośnie z roku na rok–to obecnie najbardziej dynamicznie rozwijający się ośrodektargowy w Europie, który łączywschodnich i zachodnich przedsiębiorców.

Tegoroczne Warsaw Home & Contract wyróżniają się na tle podobnych międzynarodowychwydarzeń, ponieważ jako jedyne odbywają się w standardowej formule. Będą to największe targimeblowe i wnętrzarskie w Europie w 2021 roku. Do tej pory swój udział w nich potwierdziłoblisko 500 wystawców, a także około 30 tysięcy odwiedzających.

Targi wnętrzarskie

Warsaw Home & Contract niezmiennie stawiają na rozwój–piąta edycja targów odbędzie się na rekordowej powierzchni wystawienniczej 145 tys. mkw.W tym roku wystawcy mogą również liczyć na specjalne pakiety obejmujące zakup i wykonanie stoiska z wykorzystaniem innowacyjnego systemu zabudowy MDF.Oprócz tego wystartowała platforma sprzedażowa online desho, która uzupełnia i rozwija asortyment targowy, zapraszając do współpracy także producentów, którzy nieznaleźli się w gronie wystawców.Obecny plan zakłada organizację targów w sześciu halach Ptak Warsaw Expo.

W ramach wydarzenia odbędzie się 5 tematycznych imprez targowych: Warsaw Home Furniture (Selected Furniture iSelected Design), Warsaw Home Textile, Warsaw Home Light, Warsaw Home Kitchen oraz Warsaw Home Build dla wystawców z branży budowlanej, wykończeniowej, a także łazienkowej iinstalacyjnej.Warsaw Home & Contract zyskały również dofinansowanie rządowe na zaproszenie kupcóworaz przedstawicieli sieci handlowych zróżnych krajów. Dla wystawców stanowi to ogromną szansę–unikalną w skali europejskiej–na to, by dotrzeć ze swoją ofertę na nowe rynki i dynamiczniej sięrozwijać. W kontekście pandemii organizatorzy Warsaw Home & Contract bardzo poważnie podchodzą do zapewnienia jak największego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom targów. Duża powierzchnia wystawiennicza umożliwia przygotowanie odpowiedniej infrastruktury z zachowaniem wszystkich obowiązujących procedur sanitarnych. Zostaną uruchomione dodatkowe wejścia i wyjścia, parkingbędzie powiększony, trwają też prace nad specjalnymi bramkami.

Kiedy? 

Targi będą odbywać się w dniach 27-30 października 2021r.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora: warsawhome.eu

targi

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!