London Design Festival

London Design Festival

Poznaj nowe pokolenie projektantów – wschodzących talentów designu z całego świata. Wydarzenie odbywa się od 13  do 21 września 2021r. w Muzeum Designu w Londynie.

Londyński festiwal

Stowarzyszenie Handlowe Amerykańskiego Przemysłu Drewna Liściastego (AHEC) oraz magazyn Wallpaper* mają zaszczyt zaprosić na prezentację projektu Discovered („Odkryte”). W ramach Londyńskiego Festiwalu Designu w dniach 13-21 września 2021 roku Muzeum Designu w Londynie gościć będzie wspólną prezentację nowego pokolenia projektantów – wschodzących talentów designu z całego świata. 20 utalentowanych osób z 16 krajów to grupa młodych wizjonerów z Europy, Afryki, Azji oraz Australii i Oceanii, którzy w ramach niezwykłego wyzwania przez ostatni rok projektowali meble oraz inne przedmioty wykonane z amerykańskich gatunków drewna: czerwonego dębu, wiśni oraz twardego i miękkiego klonu.

Wspólny projekt AHEC oraz magazynu Wallpaper* to zapis osobistych refleksji na temat doświadczeń z okresu pandemii, a jednocześnie odskocznia dla nowych twórców po szczególnym roku, w którym tradycyjne możliwości ekspozycji były niedostępne. Wystawa w Muzeum Designu to długo wyczekiwane wydarzenie, a jednocześnie możliwość zaprezentowania twórczości początkujących projektantów przed szeroką publicznością oraz przedstawicielami branży.

Festiwal Designu

Od 13 września do 10 października 2021 roku, w tym podczas trwania Festiwalu Designu w Londynie, prace 20 projektantów będzie można oglądać w atrium Muzeum Designu na parterze. Wystawa podkreśla kreatywność członków grupy i wszechstronność wybranych przez nich materiałów.

Poznaj projektantów i ich projekty!

Więcej informacji o konkursie na stronie: londondesignfestival.com

London Design Festival

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!