Komfortowe wnętrze domu

Komfortowe wnętrze domu

Komfortowe wnętrze domu zostało stworzone w przepięknej architekturze krajobrazu. Dom otaczają drzewa, a w jego pobliżu znajduje się jedno z piękniejszych wielkopolskich jezior. Poza tym obszary te wyróżniają sie znakomitym położeniem lokalizacyjnym - od centrum miasta Poznania dzieli tylko 20min droga.

Ekologicznie

Przy wyborze miejsca o tak naturalnej architekturze krajobrazu nie sposób zapomnieć o ekologii. Dom zbudowany został w technologii litego drewna, i jest w pełni ekologiczny. Otaczająca go bujna zieleń dodaje kolorytu i charakteru. 

Komfortowe wnętrze domu

Elegancko 

Elegancką, przytulną przestrzeń stworzono dzięki zastosowaniu bieli, grafitu oraz odcieni jasnego drewna. Ostatni z nich podkreśla akcent natury we wnętrzu i poza nim. 

Dom podzielony jest na dwie strefy: parterową i piętrową. Na pierwszej z nich odnajdziemy takie pomieszczenia jak: salon z jadalnią, kuchnia, spiżarnia, gabinet, siłownia, garderoba, łazienka, pokój gościnny i toaleta. Parter zaś mieści sypialnię z łazienką i dwiema garderobami, dwa pokoje dziecięce oraz łazienkę.

Komfortowe wnętrze domu

Drewno we wnętrzu

Elementem, które ociepla i spaja całą przetrzeń jest drewniany parkiet. Nawiązuje on do okładzin ściennych i sufitowych, które wykonane są w formie lameli. Ten naturalny materiał podkreśla bliskość z naturą. 

Uwagę przyciąga również zabudowa kuchenna, która została indywidualnie zaprojektowana. Zastosowano połączenie matowej czerni z bielą lakierów oraz blatów. Elementy te zarówno kontrastują jak i uzupełniają się. Takie wyjście poza schemat działania podkreśla charakter i elegancję tego wnętrza.

Zobacz galerię zdjęć komfortowego wnętrza domu

Pracownia: EV Architects
Fot: Tom Kurek

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!