Beżowe wnętrze z dodatkiem złota

Beżowe wnętrze z dodatkiem złota

Estetyczny dom, pełen harmonii, spokoju i ciepła. To krótki, ale zarazem w pełni wystarczający opis tego wnętrza. 

Elegancki klimat

Po wejściu do wnętrza domu, nie sposób nie zauważyć eleganckiego klimatu, który wysuwa się na pierwszy plan całej aranżacji. Jednym z kilku bardzo reprezentatywnych pomieszczeń tego wnętrza jest salon. Dzięki swojej przestronności bez problemu pomieści całą pięcioosobową rodzinę. Poszczególne strefy harmonijnie przenikają się, tworząc obszerną przestrzeń dzienną o nieoczywistych liniach, w której wykorzystano dobrze korespondujące ze sobą materiały, faktury i barwy. Zastosowane w części wypoczynkowej tafle luster powiększają optycznie przestrzeń oraz wprowadzają do salonu dodatkową ilość światła. W centrum salonu odnajdziemy duży narożnik, który umilii wspólny czas spędzony całą rodziną.  Jedynym widocznym na pierwszy rzut oka kontrastem jest subtelny dodatek w postaci złotych elementów na krzesłach w jadalni, blacie stolika kawowego i ścianie sąsiadującej ze strefą multimedialną.
Stonowane rozwiązania sprawiają, że wnętrze jest spójne, a  klasyka miesza się naturalnie z odcieniami szarości, bieli i beżu.

Beżowe wnętrze z dodatkiem złota

Nowoczesna łazienka

Łazienkę zaprojektowano w stylu nowoczesnym, z subtelną nutą glamour w postaci detali i wykończeń. Delikatne barwy wnętrza oddziałują wyciszająco i relaksująco. Zastosowanie jadnych płytek tworzy przytulną atmosferę.  Przestrzeń postanowiono podzielić optycznie na  trzy strefy. Zaakcentowaną strefę wypoczynkową z wanną w zabudowie oraz biokominkiem, strefę mokrą wydzieloną za pomocą płytek marmuropodobnych oraz szklanej ścianki prysznicowej, a także miejsce do porannych ablucji. Kolejnym nowoczesnym akcentem łazienki jest toaleta wyposażona w zintegrowany system do odciągania brzydkich zapachów, dysze myjące  i funkcję suszenia. Dzięki temu łatwo zadbać o higienę oraz czuć się czysto i świeżo. 

Oryginalność i ponadczasowość panuje we wnętrzu łazienki. Dzięki pięknym i praktycznym formom oraz materiałom, przestrzeń staje się przyjemna i relaksacyjna.

Zobacz galerię zdjęć  beżowego wnętrza z dodatkiem złota 

Pracownia: Pracownia14
Materiał: Geberit

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!