Wnętrze światłem malowane

Wnętrze światłem malowane

Miejsce, w którym czas się zatrzymuje, a spokój udziela nie tylko mieszkańcom, ale i gościom. Nowoczesna przestrzeń wypełniona przytulnością, domowym ciepłem i komfortem. Prostota idąca w parze z harmonią. Właśnie to możemy odnaleźć w realizacji Moovin Interiors.

Połączenie różnych tonacji szarości i beżu sprawia, że mieszkanie błyskawicznie zyskuje harmonię. Aby dodać indywidualnego charakteru, niektóre ze ścian mają wyjątkowe zdobienia widoczne w strefie telewizyjnej lub sypialnianej. Jednak nie ma tu miejsca na nudę! Niezwykle cennymi zabiegami są złote i czarne dodatki, a także ożywienie otoczenia przy pomocy roślin.

Wnętrze światłem malowane

Strefy w mieszkaniu

Zacznijmy jednak od początku… Wyobrażając sobie pomieszczenie, które zawiera jednocześnie strefę jadalnianą, jak i dzienną, można odczuć sporo wątpliwości. W wielu projektach brakuje jasnej granicy, która pozwala nam zamknąć obowiązki związane z jedną strefą życia, aby móc płynnie przejść do drugiej. W tym przypadku, funkcję oddzielającą idealnie pełni długa, wygodna sofa. Tuż za nią, wkomponowany jest aneks kuchenny i zabudowane meble pozwalające na oszczędność miejsca. Z kolei delikatny stół zachęca do spędzania czasu w gronie bliskich. Plusem aranżacji niewątpliwie jest uzyskanie przestronności przy niewielkim metrażu pomieszczenia. 

Wnętrze światłem malowane

Charakterystyka aranżacji

Coś, co ciekawi to dodatek owalnych elementów oraz designerskich luster, które dodają głębi. Jednak to nie tylko one grają tu pierwsze skrzypce! Biorąc pod lupę kącik do pracy, możemy zauważyć, że zyskał on nową odsłonę dzięki wykorzystaniu kompaktowego biurka z prostokątnym, wytrzymałym blatem. Kompilacja różnych kształtów geometrycznych to dobry sposób na indywidualny charakter wnętrza.

Poruszając się po mieszkaniu, ciężko nie ulec magii świateł. Wszystkie zastosowane rozwiązania świetnie współgrają z umiejętnie wkomponowanymi lampami i świecami. Już od dawna wiemy, że w prostocie siła, ale ten projekt zdecydowanie potwierdza tę teorię!

Zobacz galerię zdjęć wnętrza światłem malowanego

Pracownia: Moovin Interiors
Opracowanie: Daniel Podsiedlik

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!