Przestronne wnętrze domu

Przestronne wnętrze domu

Nadanie wnętrzu przestronności stało się głównym celem tej aranżacji. Ponadto przestrzenie zostały rozświetlone. Biel i drewno stanowią bazowe elementy projektu wnętrza.

Rozkład pomieszczeń

Otwarcie przestrzeni i zyskanie przestronności nie byłoby możliwe, gdyby nie zmiana dotychczasowego rozkładu pomieszczeń. Ściany, które ograniczały swobodę, a dawały potenjał metrażowy, zostały zburzone. Dzięki takiej operacji, mieszkanie stało się bardziej funkcjonalne. Każde miejsce we wnętrzu zyskało możliwość jego praktycznego zagospodarowania. 

Przestronne wnętrze domu

Zamiana pomieszczeń

Same zmiany rozkładu nie wystarczyły. Architekci posunęli się krok dalej. Bowiem przenieśli oni kuchnię do salonu. W miejscu starej kuchnii urządzono zupełnie nowe pomieszczenie - nową sypialnię. Takie rozwiązanie okazało się być doskonale, by spełnić wymagania czteroosobowej rodziny. 

Przestronne wnętrze domu

Przestronny salon z kuchnią

Salon połączony z kuchnią i jadalnią stal się bardzo przestronny. Ponadto w salonie wstawiono nowe drzwi, które przenoszą nas na taras. Jest to kolejny aspekt, który jeszcze bardziej eksponuje nam tę przestrzeń i czyni ją komfortową. 

W całym wnętrzu mieszkania niewątpliwie króluje biel i elementy drewna, ponadto mieszkanie zyskało więcej światła i jasności. Biel odnadziemy na ścianach i posadzkach, zaś drewno na takich elementach użytkowych jak m.in. drzwi czy stół. Niewątpliwie są to dobre zmiany tego wnętrza!

Zobacz galerię zdjęć przestronnego wnętrza domu

Projekt: Wnętrze Junikowo
Biuro projektowe: Atelier Starzak Strebicki
Rok: 2021 
Powierzchnia: 90 m2
Lokalizacja: Wielkopolska, Polska
Fot: Danil Daneliuk

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!