Biel i czerń we wnętrzu

Biel i czerń we wnętrzu

Luksusowy apartament w bieli i czerni zachwyca swoją elegancją i nieskazitelnością. Duży metraż jest wynikiem kombinacji połączenia dwóch mieszkań w jedno. Wisienką na torcie jest przepiękny widok na panoramę miasta oraz park katowicki. 

Rozkład mieszkania

Mieszkanie obejmuje powierzchnię 200m2 oraz ponad 100m2 tarasu. Jest to duże pole do popisu, jeśli chodzi o rozkład wnętrza. Podzielono je na dwie strefy - dzienną, z otwartą kuchnią, jadalnią i salonem oraz prywatną, z sypialnią połączoną z garderobami i dwoma dziecięcymi pokojami. Wszystkie przestrzenie są wyposażone w osobne łazienki. 

Biel i czerń we wnętrzu

Moc elegancji

Ten apartament to zdecydowanie eleganckie wnętrze. Króluje tutaj marmur i drewno. Odnajdziemy tutaj proste monochromatyczne barwy, takie jak odcienie szarości, biel i czerń. Atutem apartamentu jest dostęp do światła naturalnego, dzięki ogromnym oknom i przeszkolonym drzwiom, prowadzącym na okazały taras.

Gładkie i czyste formy występują w mieszkaniu. Dodatkowo urozmaicone są geometrycznymi detalami wystroju, takimi jak trójwymiarowa czarna rzeźba, znajdująca się w samym centrum, nad kanapą. Warto również zwrócić uwagę na nowoczense grzejniki, które stają się dekoracyjnym elementem wnętrza.

Biel i czerń we wnętrzu

Kuchnia otwarta na salon

Obszerna strefa dzienna składa się z połączonego ze sobą salonu, jadalni i z kuchni. Oddziela je wygodna wyspa, utrzymana w jadnych barwach. Sercem jadalni jest ogromny, okrągły stół otoczony krzesłami. Wzrok przykuwa również żyrandol znajdujący się nad jadalnym stołem. Z przestronnego salonu można wyjść na okazały zadaszony taras, ozdobiony dużą donica z czarnego marmuru, w której umieszczono dekoracyjne drzewko bonsai.

Biel i czerń we wnętrzu

Wnętrze na medal

Aranżacje tego wnętrza nagrodzono 3. miejscem w 12 edycji konkursu Vasco Integracja. Panuje tutaj prostota, minimalizm i nowoczesność. Zachwyca połączeniem funkcjonalności z nienachalną elegancją. Wyjątkowa lokalizacja apartamentu, pozwalająca na bliskość z naturą, czyni go miejscem unikatowym, idealnym do życia rodzinnego.

Zobacz galerię zdjęć wnętrze z bieli i czerni

Pracownia: MMOA
Fot: Janina Tyńska
Żródło: Vasco

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!