Drewno na ścianie

Drewno na ścianie

Drewno to ponadczasowy materiał, który nie znika z wnętrz naszych domów. Obecnie pojawia się w nich nawet częsciej, w postaci ściennej aranżacji. 

Kilka odsłon drewna

Drewno jest materiałem stosowanym w różnych produktach o różnej użyteczności. Jest również motywem inspiracji powstawania kolejnych produktów, takich jak tapeta ze wzorem słojów drewna czy okładzin ściennych, które naśladują drewno. Dobra te są precyzyjnym odwzorowaniem  natury drewna. Tapety o różnorodnej kolorystyce, strukturze i wzorze idealnie komponują się z wszelakimi stylami aranżacji wnętrz.

drewno na ścianie

Drewniany laminat

Laminat o strukturze drewna wyglądem identyfikuję się z tym materiałem. Ma szeroki wachlarz zastosowań. Można stosować je np. do oklejania frontów mebli czy też drzwi, jeśli wymagają odświeżenia. Świetnie sprawdzą się też jako wykończenie ścianek działowych w biurach, salach konferencyjnych oraz jako klasyczna okładzina ścienna. 

drewno na ścianie

Ograniczenie hałasu

Drewniane wykończenie może przybierać też materiał akustyczny. Są to gamy rozwiązań zmniejszających poziom hałasu w pomieszczeniu i poprawiających komfort akustyczny. Panele sufitowe oraz ścienne, listwy wykonane ze sprasowanego poliestru dostępne są również w wykończeniu imitującym drewno w tym eukaliptus i merbau.


drewno na ścianie

Żródło: muraspec.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!