Styl Modern Classic we wnętrzu

Styl Modern Classic we wnętrzu

Choć niewielkie to bardzo funkcjonalne. Mowa o mieszkaniu, które zachwyca ponadczasowością i elegancją. 

Ozdobne oświetlenie

Część dzienną tworzy wyodrębniony salon, a tuż obok niego aneks kuchenny i stół jadalny. Stół, podobnie jak lampy, można dowolnie przesuwać. Eleganckie oświetlenie posiada regulację kąta nachylenia, dzięki czemu przestawienie stołu nie stanowi problemu. Kolorem łączącym aranżacje jest złoto. W tej kolorystyce w strefie dziennej odnajdziemy trzy elementy: lampę, uchwyty zabudowy kuchennej oraz baterię. 

Styl Modern Classic we wnętrzu

Małometrażowe rozwiązania

W części wypoczynkowej odnajdziemy funkcjonalną sofę, która idealnie sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach. W ciągu dnia, w wersji złożonej stanowi komfortowe miejsce odpoczynku. Gdy zaś wystąpi zapotrzebowanie na większą powierzchnie siedzącą, sofę można rozłożyć, tym samym zyskująć dodatkowe miejsca. Kolejną zaletą tego elemetu wyposażenia wnętrz jest posiadanie przestronnego pojemnika, który pomieści np. dodatkową pościel czy poduszki.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na pewnien element salonu, który przyciąga wzrok. Mowa o ścianie wykończonej imitacją drewna, które dodatkowo podświetlono dla uzyskania nastojowego klimatu. Kontrastuje z nią czarny stolik kawowy, który podkreśla charakter wnętrza. 

Styl Modern Classic we wnętrzu

Królestwo sypialniane

Do sypialni prowadzą przeszklone, industrialne drzwi, które otwierają przestrzeń i rozświetlają wnętrze, w którym znalazło się małżeńskie łóżko ze stolikami nocnymi oraz duża szafa z lustrami. Dzięki nim przestrzeń wydaje się być większa i przestronniejsza. W sypialni, tak jak i w salonie, pojawia się sztukateria ścienna. Jest ona nieodłącznym elementem stylu modern classic. Stanowią dekoracyjny element wnętrza. 

Spójnym, złotym elementem mieszkania jest złota lampa sypialniana. Składa się z minimalistycznych okręgów, które upiększają to wnętrze.  

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania w stylu Modern Classic

Pracownia: Wojtyczka
Fot. Zasoby Studio

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!