Bajkowe wnętrze sklepu

Bajkowe wnętrze sklepu

Odwiedzając sklep Kokosek Baby Store przenosimy się w magiczny świat dzieciństwa. Przestrzeń lokalu jest wyjątkowa i kolorowa!

Królestwo zabawek

Wnętrze lokalu charakteryzuje się nieforemnymi kształtami przestrzeni. Są one jednak wykorzystane w 100%. Dzięki sprytnym rozwiązaniom udało się zaprojektować wnętrze tak, aby wypełnić każdy metr powierzchni. Powstało wiele półek, na których można pomieścić niezliczoną ilość zabawek, przytulanek, kosmetyków i innych dziecięcych elementów. 

bajkowe wnetrze sklepu

Kolorowe wnętrze

Pomimo wielu kolorów, wnętrze wydaje się być lekkie. Pudrowe wnętrze oraz meble dodają delikatności i subtelności przestrzeniom. Barwą, która dodaje charakteru do wnętrza jest kolor morski. Pojawia się on na całej powierzchni środkowych półek. Elementami, które tworzą bajkowy charakter są podwieszane chmurki, które wzbogacają biały sufit. We wnętrzu spotlamy także jasny beton. Tworzy on naturalną, jasną posadzkę. Dodatki do mebli są w kolorze złotym, nie zabrakło również elementów wykonanych z terrazzo - należy do nich posadzka wyspy znajdującej się w centralnej części.

bajkowe wnetrze sklepu

Bajkowa przestrzeń

We wnętrzu użyto obłych kształtów, by pomieszczenie było bardziej bezpieczne dla najmłodszych. Jest ono przyjazne dla oka i dobrze przemyślane. Tworząć bajkową przestrzeń, możemy mieć pewność, że trafimy w gusta zarówno małych, jak i dużych dzieci :)

Zobacz galerię zdjęć bajkowego wnętrza sklepu

Fot: Patryk Lewiński
Pracownia: mode:lina

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!